Nezapomeňte dětem nachystat adventní kalendáře

eko adventni kalendar

Zítra by děti v adventním kalendáři měly otevřít první okénko. Pokud jim nějaký chystáte, pak vás zcela jistě bude zajímat dnešní článek. Nevím jak u vás, ale u nás nosí adventní kalendáře až Mikuláš. Dříve totiž děti měly tolik sladkostí, že jsme s nimi vystačili až do Velikonoc. Takto donese na každý den jednu malou sladkost a navíc je potřeba sníst i všechny dny před šestým prosincem.

Čokoládové kalendáře

U dětí jsou adventní kalendáře se sladkostmi pravděpodobně nejvyhledávanější. Kdo by také nemiloval čokoládu. Ovšem vždy sáhněte po kalendářích, které obsahují kvalitní čokoládu a ne čokoládové pochoutky. Není nic jednoduššího, než si přečíst složení figurek a jiných dobrůtek. Další parametr, který by vás měl zajímat, je hmotnost dobrot. Zejména u značkových kalendářů není výjimkou, že za 100 g čokolády dáte i 300 Kč. Platíte za značku a balení. My doporučujeme adventní kalendář od Lentilek. Není drahý a je moc hezký.

Dřevěné a jiné „trvalé“ kalendáře

Pokud máte místo na uskladnění, kupte kalendář trvalejšího charakteru. Každý rok pak do jednotlivých šuplíčků dáte sladkosti a malé hračky. Velmi efektní jsou také papírové kalendáře, u kterých můžete šuplíčky různě vymalovat nebo jinak vyzdobit. Naprosto geniální jsou pak pytlíčkové kalendáře. Pokud neumíte šít, můžete pytlíčky vytvořit jednoduše z filcu, který sešijete buď v ruce, nebo jednoduše přilepíte tavící pistolí.

Kupované hračkové kalendáře

Zde vidíme stejný problém jako v případě kalendářů se sladkostmi. A to, že cena hraček je zlomková oproti celému kalendáři. Malým holčičkám uděláte jistě radost se Schleich adventními kalendáři se zvířátky nebo stájí. Spolu s legem jde o jeden z mála kalendářů, který alespoň malinko cenou odpovídá, zejména, pokud kalendáře nakoupíte po sezóně na příští rok.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*