Stěhování firmy? Žádný problém.

stěhování

stěhováníStěhování je nepříjemné, a platí to dvojnásob, pokud se na novou adresu stěhuje kancelář firmy nebo rovnou celá firma. Pokud se chcete vyhnout časovým prodlevám, stresovým situacím, je výhodné využít služeb specializované firmy, která má se stěhováním bohaté zkušenosti. Stěhování firem, tedy stěhování dokumentů, technického vybavení, ale i trezorů a nadrozměrných nákladů, je pak rychlé a bezpečné. Základem bezpečné manipulace se stěhovanými předměty jsou samozřejmě kvalitní pevné obaly a další obalové materiály.

Stěhovací služby Podrazil

Kromě bohatých zkušeností v oboru, je devizou firmy Stěhování Podrazil i rozsáhlý vozový park, zahrnující menší vozy značky Mercedes a nákladní vozy s prostory o velikosti 40 m3, které jsou vybavené nejenom kotvící technikou, ale i hydraulickým čelem. Stěhovací vozy mají potřebná povolení pro vjezd do centra Prahy. Stěhovací služby nebo autodopravu v rámci hlavního města Prahy, České republiky, ale i Evropy, můžete objednávat online nebo telefonicky.

Jaký je postup od poptávky k stěhování? Samozřejmostí je vytvoření cenové nabídky po prohlídce předmětu stěhování. Následuje tvorba časového harmonogramu stěhování a případné vypracování smlouvy o komplexním zabezpečení stěhovacích prací u velkých zakázek. Doplňkovými službami jsou třeba likvidace odpadu nebo zábor pro nakládku a vykládku, případně jiná dopravní řešení k zajištění bezproblémového postupu prací.

Při stěhovacích pracích je kladen důraz nejenom na bezpečný transport stěhovaných předmětů, ale i ochranu stěn a podlah prostorů či výtahových kabin. K zajištění bezproblémového stěhování se používá lepenkový karton, pásová lepenka, rohové lišty, dřevotřískové desky a podobně. V místech přechodů nejrůznější konstrukční nerovnosti se používají dřevěné nájezdové plošiny. Pokud je to nutné, jsou rozměrné regálové a nábytkové sestavy typizovaného i atypického nábytku demontovány montážní četou v rámci přípravy pro stěhování. Přepravené sestavy jsou pak opět kompletovány v místě určení.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*