I pejsci mohou mlsat zdravě

psí pamlsek

I náš psí společník rád mlsá, na rozdíl od člověka je ale pes masožravec a i když mu piškotky budou určitě chutnat, jeho zdraví prospěšné nejsou. Pokud pejskovi chcete občas trochu přilepšit, zvolte pamlsky, které jsou pro něho vhodné. Pamlsky pro psy jsou také nenahraditelným pomocníkem při výcviku. Pozitivní motivace určitě zabere, a pes si osvojí alespoň základní povely.

Ani v případě, že dáváte svému čtyřnohému miláčkovi pouze kvalitní pamlsky, nemohou tyto psí dobroty v žádném případě nahradit plnohodnotnou stravu. Stejně jako u lidí platí, všeho s mírou. V dnešním článku se zaměříme na kvalitní psí pamlsky, které si váš pes určitě zamiluje.

Co mlsají pejsci?

psí pamlsekSamozřejmě maso. Protože sebou ale nikdo nechce na procházku nosit třeba vařené kuřecí prso nebo játra, prodávají se pamlsky v sofistikovanější podobě. Pro výcvik a mlsání během venčení se hodí nejrůznější masové pamlsky. Vybíráme podle preference psa i jeho velikosti. Alternativou k masovým pamlskům s kuřecím, hovězím, kachním, králičím nebo třeba tresčím masem jsou sušenky pro psy.

Aby se pes doma nenudil, můžete ho zabavit žvýkacími pamlsky z bůvolí kůže nebo dentálními kostičkami, které pomáhají odstranit plak ze zubů a udržují zuby psa zdravé.

V každém případě by pamlsek pro psa, případně pro kočku měl být vyroben především z masa. Mluvíme zde samozřejmě nejenom o čisté svalovině, ale i o tuku, případně kůži, vnitřnostech a podobně. Podezřele levné pamlsky s většinovým obsahem obilovin, zeleniny a dalších plnidel nejsou pro psa tím pravým. Pamlsek nemusí být vizuálně zajímavý, barevný ani ochucený, to není pro psa vůbec důležité, naopak.

Dobroty pro každého psa

Ve specializovaném obchodě Pamlskovník.cz seženete nejrůznější dobroty pro psy. Jako ochutnávku ze sortimentu uvádíme třeba kalciové kostičky, plátky sušeného kuřecího nebo kachního masa či rybičku obalenou kuřecím masem. Můžete si dokonce namixovat balíček pamlsků dle vlastního výběru. A výběr je opravdu velký. Pokud se nechcete výběrem jednotlivých laskomin zdržovat, vyberte jednoduše z připravených balíčků.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*