Profesionální kosmetika pro vaše vlasy

vlasový fluid

vlasový fluidZákladem pravidelné péče je péče o pleť a o vlasy. Každý si přeje mít vlasy zdravé, krásné a zářivě lesklé. Kvalita vlasů je ale různá. Kvalitě vlasů a také délce vlasu a aktuálnímu střihu by měl být uzpůsoben i výběr přípravků k péči o vlasy. Ne že by nebylo z čeho vybírat. Na trhu je k mání mnoho vlasových přípravků. Přesto ale možná máte pocit, že když jdete od kadeřníka, jsou vaše vlasy hebčí, lépe vyživené, lesklejší a lépe drží. V kadeřnických salónech se totiž používá profesionální vlasová kosmetika, tedy šampony, kondicionéry, masky, olejové kůry i barvy a stylingové přípravky odpovídající typu vlasů i barvě každé zákaznice. Takovouto péči o vlasy si ale můžete dopřávat i doma. Objednat si kvalitní vlasovou kosmetiku není nijak těžké. Bohatý sortiment vlasové kosmetiky najdete ve specializovaném internetovém obchodě Puls.cz.

Někdo má to štěstí, že mu byly dány do vínku krásné husté vlasy. Ale i s rychle se mastícími vlasy, lupy nebo příliš jemnými vlasy se dá něco dělat. Pokud typu vlasů přizpůsobíte výběr přípravků i střih vlasů, jistě vaše vlasy zaujmou a budete se cítit dobře. Suchým vlasům a vlasům se sklonem ke krepatění zase pomohou vlasové oleje a další preparáty, které se aplikují na vlasové konečky. Pokud používáte krepovačky nebo žehličky na vlasy budou vaše vlasy také potřebovat speciální péči, která vlasy vyživí a hydratuje.

I profesionální barvy na vlasy jsou dnes již opravdu kvalitní. To, že barva na vlasy vlasy a pokožku hlavy velmi poškozuje, už dnes neplatí. Naopak, moderní barvy na vlasy jsou k vlasům šetrné a obsahují pěstící látky. V e-shopu puls.cz najdete krémové barvy obsahující minerální soli. Barvy na vlasyNouvelle jsou k dostání v 94 odstínech. K tomu, aby barva déle vypadala dobře slouží vlasová kosmetika pro barvené vlasy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*