Na trampolínách skáčou malí i velcí

trampolína

trampolínaPoslední dobou se těší velké oblibě domácí trampolíny na zahradu. I rekreační skákání na trampolíně posílí hravou a zábavnou formou svaly celého těla. Jedná se o aerobní cvičení, které rychle spaluje tuky. I trampolína menších rozměrů bez problému udrží váhu dospělého člověka, ale zamilují si jí hlavně děti.

Skákání na trampolíně je přirozený pohyb, který minimálně zatěžuje páteř a klouby. Navíc posiluje koordinaci pohybů a držení rovnováhy. Existuje spoustu druhů skákání. Pobavíte se určitě i bez salt a kotrmelců, které známe ze soutěžních disciplín sportovních trampolín.

Volte vždy bezpečné, ověřené a certifikované trampolíny. Trampolíny Hawaj se chlubí prodejem několika typů a velikostí domácích trampolín bez jakýchkoliv reklamací.

I osoby s nadváhou mohou zvolit trampolínu jako efektivní způsob zvýšení tělesné kondice. Trampolínu volte podle prostorových možností a maximální nosnosti. Přetěžováním trampolíny snižujete její životnost a bezpečnost. Doporučuje se skákat zutí nebo v neklouzavé obuvi. V případě dovádění více dětí se tím zabrání možnému zranění a trampolína se snadněji udržuje čistá. Malé děti by měli skákat na trampolíně pod dozorem dospělých. Pro bezpečné skákání dětí je nejvhodnější trampolína s ochrannou sítí. Instalace Trampolíny je rychlá a nenáročná. K trampolíně lze v případě potřeby dokoupit náhradní pružiny,  schůdky nebo další náhradní díly.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*