Dětské kočárky a nábytek

kocarky kombinace

Ještě možná máte několik měsíců čas, ale přesto je lepší zamyslet se nad dětskými kočárky už nyní, když je vám dobře a bříško vám nepřekáží v cestování ani jiných aktivitách. V prvé řadě byste si ale měla rozmyslet, co od kočáru čekáte a podle toho se zařídit. V neposlední řadě je potřeba si sesumarizovat finance a peníze na kočár si dát stranou. Právě proto vám v dnešním článku chceme trochu pomoci, jak na výběr potřeb pro děti, kam kočárky a samozřejmě i dětský nábytek počítáme. V prvé řadě byste si ale měla uvědomit, že je zapotřebí si z nákupu kočárku a jiných nezbytností udělat radost a ne starost. Probírejte se barevnými kombinacemi i příslušenstvím.  Jednoduše si to užívejte a nespoléhejte na bazárky nebo na kočárky poděděných od známých. Dnešní kočáry totiž více než 2 děti nevydrží a zanedlouho budou dozajisté „vyčochtané“. Zejména váš prvorozený potomek si tedy zaslouží kočárek naprosto nový.

kocarky kombinaceKdyž vejdete do prvního obchodu s kočárky, prodavačka by se vás měla optat, kde s kočárem budete jezdit. V nabídce jsou totiž kočárky klasické, ale také více či méně terénní. Můžete zkusit shlédnout také četné recenze a názory uživatelů, tedy již zasloužilých maminek, které už mají s jednotlivými typy kočárů své zkušenosti.

Zdaleka nejvyhledávanější jsou tzv. trojkombinace. Tedy jeden podvozek a na něm hluboký kočárek, sportovní kočárek i autosedačka, tzv. vajíčko. Vajíčko je vhodné pro novorozence a budete ho potřebovat hned v prvních dnech vašeho miminka, kdy si ho povezete z porodnice domů. Vajíčko lze navíc velmi jednoduše, v podstatě jednou rukou, zacvaknout do podvozku, což oceníte, pokud vám dítě v autosedačce usne.

Hluboké kočárky by měly být dostatečně prostorné. Děti se rodí čím dál tím větší  a malé kočáry jsou sice krásné a dobře se s nimi manipuluje, ale za několik měsíců by mohl nastat problém, že se do něho dítě se všemi těmi dekami a peřinkami nevejde. Sportovní kočárek, tzv. „sporťák“ je sice větší, ale hodí se až pro děti od 6ti a více měsíců. Musí totiž umět sedět.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*