Kamínkový koberec pro exteriér i interiér

kamínkový koberec

kamínkový koberecČeká vás rekonstrukce podlahy na terase nebo třeba v koupelně? Pokud plánujete, že vyměníte starou dlažbu nebo linoleum, seznamte se i s další možností. Kamínkový koberec je nový a moderní povrch, který má své využití nejenom v exteriéru, ale i v interiéru. Oceníte ho třeba v případě, že řešíte problém s křivou podlahou. U běžných materiálů je totiž nutné před pokládkou nového povrchu podklad vyrovnat. Většinou se to dělá pomocí betonu či cementové stěrky, což je časově i finančně poměrně náročné.

Kamínkové povrchy TopStone lze použít nejenom na nové betonové plochy, ale také na starý betonový povrch, který je nerovný a nevypadá hezky. Ušetříte tak čas i peníze za jeho vybourání a instalaci povrchu nového. Kamínkový koberec lze instalovat i na starou, ale funkční a nepopraskanou keramickou dlažbu, případně i na zámkovou dlažbu, pokud je uložena do podkladního betonu.

Představujeme kamínkový koberec TopStone

Jedná se o kvalitní originální povrch tvořený směsí přírodních kamínků a unikátního pojiva. Pevnost a odolnost tohoto druhu povrchu je zajištěna použitím speciální pryskyřice. Vznikne tak jednolitý rovný povrch beze spár, který vyniká zajímavým přírodním vzhledem. Mezi další výhody patří voděodolnost, dobrá tepelná vodivost, neklouzavost, nenáročnost na údržbu, vysoká životnost a mrazuvzdornost. Kamenný koberec v tónech, které se vám budou líbit, využijete nejenom v koupelně, ale i v hale, na terase, v zimní zahradě, na příjezdové cestě k objektu, v okolí venkovního bazénu, na schodech v interiéru i exteriéru či chodníčcích na zahradě. Tento zdravotně zcela nezávadný povrch bez obsahu nonylfenolu a s unikátními vlastnostmi je opravdu univerzálně využitelný, ale v místnosti, kde na podlahu člověk často stoupá bosýma nohama, klady kamenného koberce oceníte obzvlášť.

Zákazníci oceňují i rychlou pokládku a skutečnost, že se lze po povrchu procházet už po čtyřiadvaceti hodinách od pokládky. V koupelnách a na ploše, u níž je předpoklad trvalého zatížení vodou, se doporučuje pokládka zvaná „Exclusive uzavřená struktura“při níž se na základní otevřenou strukturu povrchu TopStone zhruba po dvanácti hodinách nanáší ještě pojivo EpoStone Clear.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*