Pusťte do kuchyně barvy.

Presto Tone

Presto ToneBarvy vtrhly do kuchyně. Nerez je sice univerzální a hned tak se neomrzí, ale barvy mají své místo i při vaření. Zkuste si vybavit kuchyň hravě a v barvách. Několik kusů barevného nádobí nebo kuchyňských doplňků oživí každou kuchyň. Vaření s takovými pomocníky vás bude víc bavit.

K přípravě každého pokrmu potřebujete nože. Pokud možno ostré, z kvalitních materiálů a s neklouzavou rukojetí, která padne do ruky. Nože Presto mají nepřilnavý povrch a jsou šetrné ke krájeným pokrmům. Nože se jednoduše čistí a lze je mýt i v myčce. Pro zvýšení bezpečnosti jsou opatřené ochranným pouzdrem. Čepel nožů Presto, stejně tak jako čepele dalších nožů společnosti Tescoma, například řady Sonik nebo Home Profi, mají i nože Presto čepel vyrobenou z prvotřídní nerezavějící oceli a ergonomická rukojeť z odolného plastu. Pokud chcete barevnou variantu nožů, vybírejte z modelové řady Presto Bianko v bílé barvě nebo Presto Tone v hráškově zelené, citrónové žluté, oranžové nebo červené barvě. V kuchyni jistě využijete nůž na zeleninu s dvojitou špičkou a vroubkovaným ostřím dlouhý 12 cm nebo nůž určený na krájení chleba. V nabídce speciálních nožů v barvách nechybí ani nůž na vodní meloun.

V sortimentu nožů řady Sonik najdete univerzální nože s hladkým nebo pilkovým ostřím i speciální nože, jako jsou nože steakové, svačinové, filetovací, nože na zeleninu či na sýr. Velmi praktická je i krájecí kolébka, která nakrájí veškeré čerstvé bylinky nahrubo či nadrobno.

V žádné kuchyni se neobejdete bez sady kvalitních hrnců.  Tescoma nabízí hrnce všech velikostí vyrobené z prvotřídní nerezavějící oceli, opatřené extra silným sendvičovým dnem a ergonomickými úchyty pro různé druhy sporáků  včetně indukční. V nabídce nechybí ani vysoce kvalitní extra bezpečné tlakové hrnce, které podstatně zkrátí dobu vaření nejrůznějších potravin. Většina lidí dává v dnešní době přednost hrncům, které jsou vhodné do myčky.

I v případě hrnců můžete zvolit barevné provedení. Hrnce, kastroly, rendlíky a pánve modelové řady eco Presto můžete koupit v modrém provedení. Jejich charakteristickým znakem je použití revolučního keramického nepřilnavého povlaku se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení. Hrnce a pánve eco Presto lze použít  pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky a lze je mýt v myčce. Zákazníky s ekologickým smýšlením potěší, že výroba nádobí eco Presto je šetrná vůči životnímu prostředí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*