Půjčte si vše potřebné pro práce ve výškách

pracovní plošina

pracovní plošinaPokud chcete realizovat rozsáhlejší rekonstrukci nebo jste se třeba jen rozhodli pro novou fasádu domu, neobejdete se bez lešení. Kvůli jednomu projektu je samozřejmě zbytečné lešení kupovat. Koupě lehkého hliníkového lešení je totiž nákladnou záležitostí. A spoléhat se na to, že si dělníci vystačí se žebříkem, nelze.

Půjčte si kvalitní lešení

Nejjednodušším řešením je lešení na potřebnou dobu zapůjčit. Této služby využívají jednotlivci i firmy, které rekonstruují fasády nebo například instalují okna. Kvalitní lešení a služby nabízí firma Lehmann technik ČR. V jejím sortimentu naleznete špičkové stabilní pojízdné hliníkové věže od holandského výrobce Custers hydraulica B.V. Boční rámy mají šířku 0,70 m či 1,3 m, délka podlah může být 1,8 m, 2,5 m či 3 m. Pracovní výška bez nutnosti kotvení k objektu je 12 m, při rozměru základny věže 1,3 x 2,5 m a 1,3 x 3 m je maximální pracovní výška 20 m. To, kolik zákazník zaplatí za půjčení, záleží na rozměrech základny a pracovní výšce a samozřejmě také na délce doby pronájmu. Na konečné ceně se podílí i doprava a montáž.

Další pomocníci pro práce ve výškách

Pro nejrůznější druhy prací se využívají i hydraulické plošiny. I ty naleznete v sortimentu společnosti Lehmann. Nejrůznější typy stacionárních i pojízdných plošin si lze jak zakoupit, tak půjčit. Plošiny se používají v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Umožňují přesnou práci ve výškách a vyznačují se vysokou nosností.

Všechny stroje v půjčovně jsou ve výborném technickém stavu a jsou pravidelně kontrolovány a servisovány. Nejedná se o žádné staré ani poruchové stroje.  Snižte si náklady, využijte služeb lešení Praha a stroje na potřebnou práci zapůjčte. Důležité je samozřejmě i odborné proškolení osob, které budou se stroji manipulovat.

Zapůjčit lze vlečené a samopojízdné pracovní plošiny MATILSA a FARAONE. Pro práci venku a v náročném nerovném terénu na staveništi se využívají plošiny Matilsa. Plošiny Faraone se hodí spíše pro údržbářské, instalační a skladové práce v interiéru, případně i v exteriéru. Jsou to jednodušší stroje se snadným ovládáním, nízkou hmotností a skladností. Pro specifický druh práce použití lze plošinu upravit pomocí příplatkové výbavy, jako je například alternativní pohon, otočný nebo polyesterový koš či pojezd kol.

Nabídka specializované firmy Lehmann se ale neomezuje pouze na lešení a pracovní plošiny. Pro práci v náročných podmínkách a vyšších patrech objektu můžete využít i závěsné šplhací lávky či schodišťové roboty, které slouží k přemísťování těžkých a objemných břemen po schodech. Vybrat si můžete ze 4 typů schodišťových robotů, jejichž nosnost se pohybuje od 150 kg do 1000 kg.

více informací najdete na http://www.lehman.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*