Specialista na komerční nemovitosti

Remax

RemaxPokud plánujete prodej nebo koupi komerční nemovitosti či dáváte přednost pronájmu komerčního objektu, vyplatí se obrátit se na odborníky z oboru. RE/MAX COMMERCIAL GROUP se může pochlubit čtyřicetiletými zkušenostmi působení na trhu s nemovitostmi. Kromě České repbliky má RE/MAX Commercial Group své zastoupení ve více než čtyřech desítkách zemí po celém světě. Výhodou využití služeb Remaxu je dostupnost sítí kanceláří ve všech regionech České republiky, ve větších i menších městech. Na obchody jak se středně velkými, tak s malými komerčními objekty se zaměřuje RCG.

S jakými komerčními nemovitostmi REMAX obchoduje?

Pronájem či prodej komerčních nemovitostí se neomezuje pouze na nejrůznější druhy kancelářských prostor a administrativní budovy, v nabídkách figurují i hotely, kavárny a restaurace, prostory určené pro maloobchod, výrobní a skladovací prostory, pozemky a výnosové nemovitosti.

Hledání optimální nemovitosti na internetových stránkách firmy REMAX je snadné a rychlé. K dispozici jsou i aktuální informace o komerčních prostorech v určitém regionu, poptávce po komerčních nemovitostech, míře obsazenosti pronajímaných prostor či nejvyšších nájmech za uplynulé čtvrtletí. Velmi užitečné jsou i informace o  novinkách v oblasti plánovaných a realizovaných projektů a transakcí.

Vyhledávání lze omezit na cenové rozmezí, které jste ochotni za komerční nemovitost zaplatit. U všech nabízených objektů jsou k dispozici podrobné informace o daném objektu a fotogalerie. Využít můžete i doplňkové poradenské a analytické služby, které vám pomohou se správně při volbě komerční nemovitosti rozhodnout.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*