Internetový obchod si můžete i pronajmout.

pronájem E-shopu

pronájem E-shopuPodnikání na internetu je snazší a méně finančně náročné, než otevření kamenného obchodu. Odpadají například náklady na skladovací prostory a plat prodavačky kamenného obchodu. Lidé si nákup přes internet oblíbili, protože internetový obchod nemá otvírací dobu a zákazníci mohou nakupovat kdykoliv a většinou za nižší ceny než, které mohou nabídnout kamenné prodejny.

Pokud jste se rozhodli otevřít si Eshop, můžete si jej nechat navrhnout profesionální firmou  nebo si internetový obchod pronajmout.

Existují tři varianty pronájmu internetového obchodu. I nejlevnější varianta internetového obchodu za 190 Kč měsíčně vám umožní plnohodnotné obchodování na internetu. Pokud jsou stránky dobře graficky a technicky řešeny, postačí i základní funkce internetového obchodu, které zaručí snadnou obsluhu a administraci stránek. Vyzkoušet můžete i plnou verzi pronájmu e-shopu na 15 dní zdarma. Pro zákazníky je důležité, aby byl obchod přehledný a nákup snadný a rychlý. Fungující E-shop musí být dynamický. Administrátor internetového obchodu může jednoduše přidávat nové položky, upravovat stávající produkty a jejich popisky a řadit jednotlivé položky do kategorií. Pronájem Eshopu ve všech třech variantách umožňuje nastavení způsobu platby a dopravy. V základní variantě internetového obchodu je omezen počet produktů na sto.

Vyšší verze pronájmu internetového obchodu umožňují vyhledávání mezi produkty, zobrazení top nejprodávanějších produktů. Vyšší verze pronájmu zahrnují facebook obchod zdarma. Profi varianta má mnoho funkcí navíc, mezi jinými například umožňuje online platby, jazykové mutace webu nebo generování a tisk objednávky. V ceně je i SEO podpora internetového obchodu. Nemusíte se obávat, že se váš internetový obchod ztratí mezi ostatními. Můžete si nechat vytvořit profesionální webdesign na přání.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*