Montérky i pro nejmenší.

montérky pro děti

montérky pro dětiDěti odkoukávají od rodičů nejenom vzorce chování. Rády se oblékají ve stejném stylu jako jejich rodiče. Holčičky si zkoušejí maminčiny šaty, šátky, boty a jiné součásti garderóby již od útlého věku.

Ať už vaše děti chtějí být oblečené jako tatínek, který je kutil, stará se o drobné opravy v domácnosti, nosí montérky v práci, nebo jako maminka při práci na zahradě, můžete jim pořídit slušivé dětské montérky s laclem. Jedná se o kalhoty z kvalitního materiálu  – kepru – 100% bavlny vysoké hustoty vláken. Kepr je materiál velmi vhodný k výrobě pracovních oděvů pro malé i velké. Je dodáván v nejrůznějších barvách.

Dětské montérky i ostatní pracovní oděvy jsou české výroby. Dětské montérky mají nastavitelné kšandami.  Jsou dodávané v 8 velikostech a vybrat si můžete ze čtyřech barev, které sluší klukům i holčičkám. Kalhoty jsou velmi pohodlné díky volnému střihu a nikde nepřekážejí ani neomezují v pohybu při hraní.  Jsou kopií klasických montérových kalhot pro dospělé, mají dvě přední šikmé kapsy, další dvě  kapsy na zadečku a klokankovou kapsu na náprsence.

Dítě si bude v montérkách připadat důležité, především pokud vám budou moci pomáhat třeba v garáži nebo dostanou jiný drobný úkol. Dětské montérky využijete i při hraní venku a na pískovišti. Dítě ocení oblečení, které může bez výčitek zamazat.

To, že nakupujete přímo od výrobce poznáte na rychlosti komunikace a především na rozumných cenách. Jinde byste těžko pořídili kvalitní české pracovní oděvy za srovnatelné ceny. Například dámské i pánské fleecové mikiny stojí pod 300 Kč včetně DPH.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*