Křovinořez Honda se stane vaší pravou rukou na zahradě

krovinorezy honda

V současné době se spousta lidí rozhoduje mezi strunovou sekačkou a křovinořezem, přičemž oba zahradní pomocníci mají své přednosti a úskalí. Zatímco se strunovou sekačkou se hravě zbavíte vyššího zatravnění, s křovinořezem zatočíte s rozrůstajícími se křovinami a vzrostlými kopřivami. V následujících řádcích vám představíme křovinořezy Honda, které svými vlastnostmi a parametry patří na tuzemském trhu mezi špičku.

Existují dvoutaktní a čtyřtaktní verze, přičemž čtyřtaktní se vyznačují vyšší výkonností, nižší spotřebou, menší hlučností a delší životností. A nespornou výhodou je, že čtyřtaktní křovinořez už nevyžaduje míchat benzín s olejem.

Čím se křovinořez Honda liší od konkurence?

krovinorezy hondaZnačka Honda se snaží svými výrobky odlišit od konkurence, což se jí úspěšně daří minimálně v oblasti sekaček a vyžínačů. Každý křovinořez Honda se pyšní propracovanou motorovou a ergonomickou částí. V nabídce najdete pouze modely s čtyřtaktním motorem, který můžete snadno natáčet a přetáčet, aniž by došlo ke snížení výkonu či zastavení motoru. Důvodem je, že se používá pouze benzín bez příměsi oleje, jak už jsme naťukli výše. Ovládání křovinořezu je intuitivní. Stačí zatáhnout za startovací šňůrku a vyžínač se pustí do práce. V neposlední řadě vás nadchnou nízké vibrace, rovnoměrné vyvážení hmotnosti a popruhy se silným ramenním polstrováním.

Za zmínku určitě stojí křovinořez Honda UMR 435 L, jehož preferencí je ohebná tyč s hlavou. Od ostatních strojů se liší tím, že motor je nesen na zádech uživatele, tedy na vašich zádech. Vaše ruce tak příliš nezatěžujete.

Především nároční zahradníci investují do křovinořezů s dělenou hřídelí. Výrobce tuto řadu nazývá Versatool. Originální přístroje mají antivibrační spojku, mini čtyřtaktní motor, šestidrážkovou náhonovou hřídel a celou řadu pracovních nástavců.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*