Nábytek z umělého ratanu do exteriéru i interiéru

sedací souprava Blizzard

sedací souprava BlizzardRatan, ať už ten přírodní nebo umělý, najde své uplatnění nejen v exteriéru, ale i v interiéru. Nábytek z umělého ratanu ale samozřejmě nejčastěji najdeme na zahradě či terase. Předurčují ho k tomu jeho unikátní vlastnosti. Při zachování krásného a nadčasového vzhledu je totiž umělý ratan velmi odolný vůči povětrnostním vlivům, snadno omyvatelný a lehký. Navíc je voděodolný a barevně stálý.

Proto už na českých zahradách pod pergolami či na terasách plastová lehátka, stolky a křesílka vídáme čím dál méně. Zahradní nábytek z umělého ratanu je skvělou alternativou k zahradnímu nábytku vyrobenému z masivu. Ratanový nábytek je zkrátka velmi vhodným materiálem pro celoroční používání a umístění na  zahradě. Zimu přečká snadno pouze překrytý plachtou. Na jaře pak stáčí použít mýdlovou vodu a kartáček a zbavit nábytek nečistot. Z nábytku, který vypadá jako nový se můžete těšit po celou řadu sezón. Službu udělá i u  bazénu, ve velkých halách a na recepcích.

Výrobky z ratanu se ale neomezují pouze na zahradní lehátka a křesílka, v sortimentu specializovaného obchodu A – PROMAX najdete také jídelní sestavy, sedací soupravy, stoly a stolečky, květináče a další doplňky.Vybírat můžete z modelů různých tvarů a velikostí. Velmi oblíbené a krásné jsou třeba pohodlné lenošky a lehátka oblých tvarů.

Ratan se dá výborně kombinovat s jinými materiály, třeba s hliníkem nebo masivním dřevem, ať už dubem nebo jiným dřevem našich či tropických stromů. Jídelní stoly mohou být zase opatřeny deskou z bezpečnostního skla. Celkový vzhled sedacích souprav, lehátek a křesel zase doplní polstrování a polštáře, které jsou dodávány v několika různých barvách.

Pokud chcete koupit ratanový nábytek za výhodnou cenu, podívejte se na aktuální ratanový nábytek výprodej.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*