Kosmetika s přívlastkem Bio.

Lavera

LaveraOznačení Bio jsme už zvyklí spojovat s certifikovanými potravinami produkovanými v ekologickém zemědělství. Označení Bio ale mohou mít i kosmetické výrobky. Pokud chcete dopřát pokožce kvalitní péči, můžete zvolit kosmetiku s přírodními výtažky, s omezenou parfemací, bez syntetických barviv, olejů a konzervantů, kterou dobře snáší i citlivá pleť.

Malé děti mají velice citlivou pokožku, kterou je zbytečné začít zatěžovat syntetickými složkami, které obsahuje i mnohá kosmetika, která je určená pro děti. Pokud se těžko orientuje v mnoha názvech chemických látek uvedených ve složení výrobku, přívlastek Bio vám pomůže poznat, že výrobek je certifikován podle přísných evropských norem a obsahuje maximální množství přírodních látek na které tělo dobře reaguje.

Jemnou, nedráždivou kosmetiku se doporučuje používat i na zcela zdravou pokožku. Stále větší procento dětí již batolecího věku trpí různými formami alergií a exemů. Taková pokožka si zaslouží zvláštní péči, kterou zajistí například bio kosmetika Lavera. Vyvarujte se parfemovaných a dobarvovaných pěn do koupele, dětských šamponů a krémů. Nejlépe pokožka snáší přírodní oleje a přírodní výtažky například konopné, z obilných klíčků, Aloe Vera a podobně. Přírodní rostlinné výtažky mají čisticí, antiseptické , hydratační, regenerační a vyživující účinek na pokožku obličeje i těla, včetně pokožky hlavy.

Šetrnou ale kvalitní péči ocení i dospělí. V internetovém obchodě novakosmetika.cz naleznete například přírodní kosmetiku Lavera.  Vyberte si produkt podle typu své pleti. V sortimentu nechybí kosmetika ze řady Lavera Basis Sensitiv pro každodenní používání, vlasová kosmetika ani ošetřující přípravky po opalování. V zimních měsících není dobré používat stejné hydratační krémy jako v horkých měsících. Také rty potřebují v nadcházejícím mrazivém počasí správnou péči, kterou nabízejí balzámy na rty s vyživujícími přírodními oleji a vosky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*