Profesionální gastro zařízení.

gastro

gastroVýběru kuchyňské linky, spotřebičů a dalšího vybavení kuchyně věnujeme při zařizování bytu či domu velkou pozornost. Pokud je tedy kuchyně základem domácnosti, pak její význam v restauraci, hotelu nebo profesionální kuchyni je ještě větší. Profesionální gastro zařízení usnadní přípravu, servírování, uchovávání pokrmů i běžný provoz kuchyně.

Lidé si zvykli na vysoký standard restauračních zařízení, kvalitní a chutné jídlo lze ale připravovat i ve velkých objemech, ve velkovývařovnách, nemocnicích, školních jídelnách a podobně.

Mezi profesionální vybavení malých kuchyní i velkých provozů patří kvalitní sporáky, trouby, fritézy, grily, pece, kávovary, konvektomaty, ale i mycí, chladící a mrazící technika, bez které se žádná kuchyně neobejde. Profesionální sporáky a další varnou techniku můžeme volit i do běžných kuchyní. Ušetří čas nutný pro přípravu jídla a usnadní vaření. Základem pro přípravu jídla by mělo být i kvalitní nádobí, především hrnce a pánve. V poslední době je kladen důraz na zdravé stravování a moderní typy varné techniky dovolují připravovat chutné jídlo s minimem přidaného tuku, vaření a ohřívání v páře za vysokého tlaku, bez znehodnocení výživných složek jídla i vitamínů.

Domácnosti pro ohřev jídla používají nejčastěji mikrovlnné trouby, ve velkých provozech se jistě osvědčí nástřikové konvektomaty s přímým vyvíjením páry, které zajistí dokonalé a rovnoměrné prohřátí každého jídla, bez jakékoliv změny chuti nebo vzhledu pokrmu a bez jeho vysušení. Nezbytnou součástí každé kuchyně je i kvalitní nádobí, především pánve a hrnce vyrobené z kvalitních  materiálů.

Pokud vyberete kvalitní gastro zařízení a necháte si navrhnout kuchyni přesně podle vašich potřeb a požadavků, bude provoz zařízení jednodušší pro vás i vaše zaměstnance. Každá kuchyně, ať už ta domácí nebo profesionální, by měla být maximálně funkční a optimálně využívat prostor. Důležité je i zaškolení personálu kuchyně. Společnost Mava zajišťuje kompletní realizaci kuchyní na klíč, včetně návrhu a instalace gastro zařízení pro každou jídelnu, restauraci, hotel nebo jiný gastronomický provoz.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*