Příjemné bydlení v atraktivních lokalitách Prahy

Bella Vita

Najít v Praze pohodlné bydlení v klidné a příjemné lokalitě, ale mimo satelitní městečka na úplném okraji hlavního města, vypadá jako těžký oříšek. Několik takových míst ale je, a většina z nich vznikla citlivou rekonstrukcí staré zástavby. I nové společně se starým může skvěle ladit a fungovat.

Trh s nemovitostmi se po několikaleté stagnaci vzpamatoval a mnohé developerské projekty se znovu rozjely. A v nabídce je i bydlení v lukrativních lokalitách v samotném centru hlavního města, na Praze 1. Příkladem je novostavba La Corte s 25 luxusními apartmány s dispozicí 1+kk až po prostorné 5+kk.

Bella VitaZkušenosti mnoha lidí potvrzují, že v Praze 6 se dobře bydlí. Nakupovat a pobavit se můžete hned v několika obchodních centrech, Butovice, Smíchov, Šestka a Zličín. Nechybí ani bazén, tenisové kurty, fotbalové hřiště a další sportovní a rekreační zařízení. Ti, kteří před hlukem a ruchem velkoměsta utíkají do zeleně, ocení bydlení poblíž přírodní památky obora Hvězda nebo parku Ladronka protkanou mnoha stezkami a in-line dráhou.

V dnešním článku si představíme byty a řadové domky v areálu Bella Vita. Bydlení zde má svou atmosféru, protože se jedná o areál vzniklý rekonstrukcí historické viniční usedlosti ze 17. století. K dispozici bylo celkem 15 bytů o rozloze od 81 do úctyhodných 260 m2 a nebytové prostory, nabízející široké možnosti využití.

Rozlehlý uzavřený areál působí vzdušně a nabízí i možnosti relaxace pro dospělé i děti. Děti si mohou hrát na zahradě i v bazénu. Dospělí si mohou zajít do sauny nebo uspořádat garden párty s grilováním.

Za úklid a údržbu areálu, sauny a bazénu, zahradnické práce, drobné opravy i odklízení sněhu zodpovídá správce. O bezpečnost v komplexu se stará kamerový systém a ostraha.

Dalším problémem Prahy a dalších velkých měst bývá parkování. Pro rezidenty Bella Vita je k dispozici dostatečné množství krytých parkovacích míst i stání na nádvoří.  I dopravní dostupnost místa je opravdu dobrá a ještě se zlepší po vybudování nové stanice metra A, Motolská nemocnice. MHD se tedy zatím dostanete do centra za zhruba 20 minut, autem ještě o něco rychleji. Ti, kteří hodně cestují, ocení snadný výjezd z Prahy po dálnici D5 či rychlostních komunikacích R6 a R7 i blízkost letiště Václava Havla.

1 Comment

  1. Vypadá to dobře, ale nevím, jestli bych tam dokázal bydlet. Přeci jenom několik bytů sostředěných na jednom místě a žádné jiné v okolí. No nevím, jestli bych se nezbláznil. Ale pro někoho kdo má rád samotu je to asi ideální místo.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*