Kvalitní elektrické ohradníky napájené ze sítě, baterie či solárního panelu.

ohradnik pro koně

ohradnik pro koněV dnešní době je stále častější extenzivní nebo poloextenzivní chov skotu a domácích zvířat obecně. Farmy a statky jsou menší, zvířata se v letním období pasou na venkovních pastvinách. Ty musí být samozřejmě ohraničené a dostatečně zabezpečené. K tomu slouží elektrický ohradník. Jednotlivé typy elektrických ohradníků se liší podle druhu chovaných zvířat. Většinou jsou napájeny ze sítě nebo bateriemi, případně kombinují obě možnosti.

Ve specializovaném obchodě Kamír & Co s.r.o. seženete kvalitní elektrické ohradníky, které vám budou maximálně vyhovovat. V sortimentu najdete německé ohradníky od firmy AKO-Agrartechnik, Francouzské ohradníky Lacme i ohradníky navržené a vyráběné společností Kamír & Co s.r.o. Na stránkách firmy si také můžete pomocí konfigurátoru jednoduše navrhnout ohradník podle svých požadavků.

Nechybí startovací sady se všemi potřebnými komponenty i jednotlivé součásti jako je uzemnění, zkoušečky, informační tabulky, vypínače a další části nutné pro sestavení vlastních elektrických ohradníků. Každý ohradník je dimenzován na maximální teoretickou délku ohrady podle příslušných norem platných v ČR. Na elektrické ohradníky v obchodě společnosti Kamír & Co s.r.o. je poskytována prodloužená záruka tři roky.

Provoz elektrických ohradníků napájených ze sítě 230V je velmi ekonomický, spotřeba elektrického proudu se  pohybuje pouze v jednotkách wattů. K připojení do elektrické sítě slouží adaptéry. Ohrada může být vzdálena teoreticky i několik set metrů od zdroje elektrického proudu. V poslední době jsou k vidění i elektrické ohradníky, kde je jako alternativní napájení zvolen solární panel.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*