Představujeme TopStone kamenný koberec

TopStone kamenný koberec

TopStone kamenný koberecJaký povrch je nejlepší používat v exteriéru? Ne všude je vhodný krátce střižený trávník. Zvolit optimální povrch pro okolí bazénu, cestičky či venkovní posezení nemusí být zrovna lehké. Všichni, kteří mají rádi přírodní vzhled použitých materiálů, ale dovedou ocenit materiály nízkoúdržbové, by měli zbystřit. Na trhu je k mání alternativa k zatravňovacím dlaždicím či klasické dlažbě. Jedná se o kamenný koberec s říčními kamínky nebo s mramorovými kamínky.

Je jednoduché pomocí kamenného koberce upravit nevzhledné plochy na zahradě a v okolí domu. Tento materiál reflektuje moderní trendy v oblasti realizace venkovních podlah. Směs přírodního kameniva a pryskyřice vyniká vysokou pevností i dlouhou životností danou odolností vůči povětrnostním podmínkám. Hlavní předností je ale vzhled a velmi nízké nároky na údržbu. Lze zvolit přírodní kamenivo různé zrnitosti i barevnosti.

Kde všude lze kamenný koberec použít?

Použití kamenného koberce se sice neomezuje pouze na exteriéry, ale nejčastěji jej můžeme najít v okolí bazénu, u vstupu do domu, garážových stání, u zahradního posezení a pergol či na cestách a cestičkách na pozemku. V interiéru lze kamenný koberec použít například na schodištích a v kuchyních, zimních zahradách či terasách a balkónech.

Proč kamenný koberec TopStone?

Pokud chcete mít doma či na zahradě jednolitý, perfektně vypadající povrch bez spár a prasklin, vsaďte na ověřené kamenné koberce TopStone, které jsou mrazuvzdorné, neklouzavé a u nichž nehrozí tvorba kaluží po dešti či mytí povrchu. Tento povrch vám bude sloužit celé léta bez toho, abyste se o něj příliš starali v letním či zimním období. Jedná se o ideální materiál k renovaci nevyhovujících nebo dosluhujících povrchů. Instalace kamenného koberce je velmi snadná a rychlá, původní povrch není nutné upravovat. Tvrdnutí pryskyřice je rychlé a již po několika hodinách lze zajímavě vypadající nový povrch používat bez omezení.

Stejně jako v případě jiného stavebního materiálu a zařízení do domu či zahrady, je potřeba dávat pozor na podezřele levné nekvalitní produkty, které nemají stejné vlastnosti ani životnost, jako originál. Kamenné koberce různých výrobců se liší především použitou pryskyřicí, která je pojivem kamínků a na které závisí jak zdravotní nezávadnost kamenného koberce, tak jeho hladkost, pevnost, propustnost vody i již zmíněná životnost. Kamínkové koberce TopStone jsou produkty s certifikací, bez obsahu nonylfenolu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*