Nové trojkombinace retro zásuvek a vypínačů kliklap

Retro, vintage a plážový styl je v našich domácnostech čím dál oblíbenější. Pokud s tímto stylem teprve začínáte, pak vězte, že stačí vyměnit potahy židlí, závěsy a dekorační polštářky a máte na chvíli „vystaráno“. Pokud chceme zajít dál, měníme nábytek a v neposlední řadě také zásuvky a vypínače. Právě na toto téma bude náš dnešní redakční tip. Objevili jsme totiž retro vypínače a zásuvky od českých designérů se vyrábějí v České republice.

Nadčasové retro vypínače patří už několik let mezi stálice v bytovém designu

Ať máte slabost pro tradiční, venkovský nebo industriální styl bydlení, vypínače a zásuvky kliklap v porcelánovém vzhledu váš vkus originálně podtrhnou. Kochejte se každý den stylovým solitérem na vaší stěně nebo celou sadou retro zásuvek či vypínačů.

České retro zásuvky a vypínače kliklap jsou vyrobeny ze speciální směsi – materiálu používaného u luxusních automobilových značek. Díky jejich složení, kvalitě a technologii výroby jsou odolné proti zahoření i oděrům a při montáži nepraskají. Na rozdíl od klasických keramických vypínačů jsou na dotek příjemně hřejivé. Moderní design využívá jednoduché a čisté linie, které vás zahřejí při každém „kli-klapnutí“.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*