Práce v roce 2012.

nabídka práce

nabídka práceJste se svou prací spokojeni? Hrozí ve vaší firmě propouštění? Jste nezaměstnaní a hledáte novou práci. Rok 2012 přináší pro zaměstnavatele i zaměstnance řadu změn. Mezi ty důležité pro lidi, kteří dostali výpověď, plánují změnu pracovního místa nebo budou podepisovat novou pracovní smlouvu patří například změna zkušební doby pro vedoucí zaměstnance, která může být maximálně 6 měsíců, namísto dosavadních tří. Další změnou je pracovní poměr na dobu určitou maximálně na 3 roky. Během této doby může být smlouva maximálně dva krát prodloužena. Snižuje se i odstupné po propuštění, z tří na dva měsíční platy a upravují se podmínky na práci na dohodu o provedení práce. Nabídka práce se velmi liší v jednotlivých městech a regionech České republiky, ale lidé u nás nejsou příliš zvyklý se kvůli lepší práci stěhovat.

Pokud hledáte práci, můžete využít pracovního portálu pracevokoli.cz. Tento unikátní potrál nalezne a zobrazí pracovní nabídky v blízkosti vámi zadaného místa, například vašeho bydliště. Stačí zadat město, případně i ulici a zvolit vzdálenost na kterou jste schopni či ochotni dojíždět. Rozdílem od jiných internetových stránek určených k hledání volných pracovních pozic je snadná orientace, úplný výpis hledaných zaměstnanců v nejrůznějších oborech v zadané oblasti a zobrazení nalezených výsledků na mapě.

Pokud bydlíte například v Lounech, hledejte nabídka práce Louny. Pod písmeny z abecedy naleznete všechny nabídky práce. Pak stačí jen vybrat práce, které by vás zajímaly a nabídky, které vás oslovily. K dispozici máte přímý kontakt na firmy. S trochou štěstí se za pár okamžiků můžete začít připravovat na pracovní pohovor.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*