Renovace interiérového schodiště snadno a rychle

TOPSTEP Vinyl

TOPSTEP VinylAsi nám dáte za pravdu, že v domě je neustále co zlepšovat. Jedním z opravdu viditelných zásahů v interiéru, je rekonstrukce podlah. V moderních interiérech se většinou snažíme s podlahovou krytinou sjednotit i schodiště. Ať už máte dřevěné krásné a funkční schodiště se sedlovými nebo zadlabanými schodnicemi, případně bez schodnic, máte vyhráno. Takové schodiště se hodí do každého interiéru.

Co ale dělat v případě, že shody mají nejlepší léta za sebou, beton se začíná drolit, obložení z PVC, koberce či jiného materiálu dosluhuje? Jak interiérové schodiště snadno a za rozumnou cenu zrenovovat? U renovace schodiště není nutné hned myslet na bourání starého schodiště. Na druhou stranu pouhé polepení schodiště PVC krytinou, vinylem či kobercem většinou nestačí a mnoho parády nenadělá. Zvlášť problematické může být v případě nerovností na povrchu a hranách schodů a dalších poškození.

Představujeme schodišťový systém TOPSTEP

TOPSTEP je systém určený pro nejenom pro renovaci, ale také pro obložení nového schodiště. Schodové profily se hodí pro přímá i točitá betonová, dřevěná, kamenná i kovová schodiště. Velkou výhodou je snadná a poměrně rychlá montáž bez velkých stavebních úprav stávajícího schodiště a naopak s možností vyrovnání výškových nerovností schodů. Mezi další plusy tohoto stavebnicového systému patří snadná údržba, odolnost proti oděru a jinému mechanickému poškození, stálobarevnost, neklouzavost, oblé hrany pro větší bezpečnost, a v neposlední řadě i opravdu velký výběr dekorů.

Schodové profily tvoří nosič z kvalitní  MDF desky a vrstvy vysokotlakého laminátu a hliníková vyrovnávací lišta. Materiál použitý na povrchu profilu může být různý. Ve stejném materiálu a dekoru lze samozřejmě objednat i boční hrany schodů.

V interiéru je vinyl stále oblíbenější podlahovou krytinou a díky stavebnicovému systému TOPSTEP Vinyl lze snadno dokonale sladit vzhled podlahy a schodiště do patra. Problém nepředstavují ani atypická schodiště, nestejně velké schody či podesty. Dojem z nově obloženého schodiště dotvoří i zábradlí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*