Příjemné bydlení pro rodiny

bydlení Hodkovičky

bydlení HodkovičkyJedním z problémů, který musí mladí lidé řešit po osamostatnění se, je bydlení. Studenti a lidé s prvními pracovními zkušenostmi si musí především v Praze a dalších velkých městech většinou vystačit s pronajmutým bytem sdíleným s několika kamarády. Teprve jako mladá rodina se lidé většinou rozhodují pro bydlení ve vlastním.

Priority mladých rodin jsou si v mnohém podobné. Hledají pohodlné bydlení v klidné lokalitě, školku a školu pro své děti, dobré dopravní spojení do práce, na nákupy i za zábavou. Trendem posledních let je i návrat ze satelitů zpět k centru města. Není příjemné strávit několik hodin denně v hustém provozu, pokud se chtějí lidé dostat do práce, vézt děti do a ze školy nebo na kroužky.

Na tyto požadavky reaguje projekt Rezidence Zátiší v příjemné lokalitě Prahy 4 Hodkovičky. Bydlení v Hodkovičkách spojuje výhody bydlení v moderních novostavbách s trendem bydlení s dostatkem zeleně v bezprostředním okolí. I v centru města si totiž můžete připadat neodříznutí od přírody.  Nepříliš vysoké elegantní bytové domy se nacházejí poblíž přírodního parku v údolí Zátišského potoka. Na své si zde přijdou i cyklisté, protože okolím vede celá řada cyklostezek. Dalšími plusy jsou  soukromé dětské hřiště, park a několik odpočinkových zón či garážová stání ke všem nabízeným bytům o dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, od 25 do více než 90 metrů čtverečních.

Více informací najdete na www.bytyhodkovicky.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*