Nůžkové stany pro zahradní posezení i garden party

párty stany

párty stanyNení nad to, užít si hezký letní den. Spoléhat na počasí se ale mnohdy nevyplatí. Přílišné sluníčko ani letní deštík nejsou vítány. Zvlášť pokud si chcete v klidu  posedět na zahradě s rodinou nebo přáteli nebo když plánujete venkovní oslavu.

Řešením mohou být jednoduché, ale dobře vypadající párty stany. Nůžkové stany mají řadu výhod. Dají se snadno a rychle smontovat i demontovat, snadno se přenáší na potřebné místo a mají životnost přesahující  deset let. Výběr barev není omezen jen na klasickou bílou. Zvolit můžete i párty stan vínový, černý nebo třeba tmavě zelený. Základní rozměr nabízených stanů je 3 krát 3 metry. Pokud potřebujete na zahradní oslavu stan, který pojme více lidí, můžete zvolit stan dlouhý šest nebo dokonce devět metrů.  Ještě většího krytého prostoru docílíte propojením více stanů. Dostatečná stabilita stanu i při nepříznivých povětrnostních podmínkách je zajištěna použitím ocelových trubek a zesílenými spoji. Střechy a bočnice stanů jsou tvořeny pevnou voděodolnou tkaninou, která se snadno čistí.

A kde koupit kvalitní párty stany za přijatelnou cenu? V obchodě T-zboží určitě najdete nůžkový stan, který se nejlépe hodí k vašemu účelu. Pak už stačí daný typ stanu objednat a do dvou pracovních dnů můžete očekávat jeho doručení. Je samozřejmostí, že všechny nabízené nůžkové párty stany splňují platné standardy a směrnice pro prodej a používání v České republice. Pořádání venkovní akce tak už nemusí nic bránit.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*