Neokoukaná alternativa zastínění

sluneční plachty Correli

sluneční plachty CorreliSlunečné počasí většinu lidí potěší. Někdy je ale potřeba sednout si v klidu ve stínu. Proto řešíme žaluzie a rolety v oknech a balkonových dveřích, slunečníky na pláži i na zahradě i zastřešení na terase.

I když v Čechách moře nemáme, najdou se lidi, kteří plachetnice vlastní. Pokud i vám plachetnice učarovali, možná se vám bude líbit produkt, který je plachetnicemi inspirován. Jedná se o sluneční plachty italského výrobce Corradi, které využívají stejných technologií a materiálů, které jsou použity na moderních plachetnicích, které brázdí moře všude na světě. Kdo někdy viděl jakým povětrnostním podmínkám musí relativně malé plachetnice odolávat na rozbouřeném moři, je vám jasné, že sluneční plachty jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům i opotřebení. Další výhodou slunečních plachet je jejich variabilita a v neposlední řadě originální a zajímavý design, díky kterému se hosté na zahradě či terase budou cítit výjimečně.

Design sluneční plachty lze přizpůsobit danému prostoru i požadavkům zákazníka. Na výběr je několik typů plachet, které jsou nainstalovány volně na ocelovém podstavci nabo různými způsoby napevno ukotveny k zemi či na zeď. Na výběr jsou plachty trojúhelníkového nebo čtvercového tvaru, s ručním či komfortnějším motorovým ovládáním vybaveným větrnou automatikou pro stažení plachty při silném větru. Sluneční plachta může být buď v klasické bílé barvě nebo vínová či písková. Pomocí sluneční plachty můžete stylově zastínit až 70 metrů čtverečních plochy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*