Návštěva vinného sklípku.

AB sklípek Bořetice

AB sklípek BořeticeJak si zpříjemnit sychraví podzim? Nejenom opravdovým milovníkům dobrého vína se bude líbit návštěva vinného sklípku. Teď je ten správný čas ochutnat mladá vína. Určitě vás příjemně překvapí. Dnešním tipem na výlet je vinný sklípek v Bořeticíc, v Kravihorské svobodné republice. Vyberte si degustaci podle vašich představ. Decentní ochutnávání vynikajících moravských vín vinařství rodu Pazderků, jehož historie sahá až do 18 století, nebo si s přáteli  užijte veselici až do rána.Ubytovat se můžete ve stylovém penzionu.

Vinný sklep nabízí pobyty a programy pro skupinky od 4 osob. Maximální kapacita je však úctyhodných  100 míst, takže se jedná o ideální prostory pro firemní akce, oslavy narozenin nebo promoce ve velkém stylu nebo stylové svatby.

A na co se můžete těšit? Hned po příchodu do sklípku si můžete vychutnat klasické předkrmy. Nechybí domácí škvarková pomazánka, čerstvý voňavý chléb, uzené maso, sádlo, pečená jarní cibulka ani husí jatýrka. Žaludku nedáte odpočinout ani při večeři připravené na grilu. Chuťové buňky pohladí šťavnaté kuřecí a vepřové steaky,  vinné klobásky, saláty na odlehčení a  nejrůznější pečivo. Pokud se vám tímto meníčkem netrefí do chuti, není nic snazšího než dát vědět, jaká jídla by vám udělala radost. Co třeba dozlatova pečená kachýnka, vepřové koleno, flamendr nebo vegetariánské dobroty?

Ve vinném sklípku je samozřejmě to nejdůležitější dobré víno. Ochutnat musíte ale i domácí ořechovici, která podpoří dobré trávení. Těště se na degustaci přívlastkových vín, oceněných mnoha medailemi. Zhruba desítku těch nejlepších vín ochutnáte přímo u beček. Během večera můžete neomezené konzumovat sudové, převážně přívlastkové vína a občerstvit se u bohatého rautu plného  moravských specialit.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*