Zabezpečte svůj domov

vchodové dveře

vchodové dveřeUmíte si představit dům či byt bez dveří? Dveře zajišťují soukromí i bezpečí pro náš majetek i rodinu. Vchodové dveře by měly ladit s objektem, ale hlavně by měly splňovat vysoké nároky kladené na bezpečnost i funkčnost. I bezpečnostní dveře mohou dobře vypadat.

Ve většině případů lidé volí bezpečnostní dveře a kování třetí bezpečnostní třídy, které poskytují vysokou ochranu proti násilnému vniknutí. Jsou odolné proti mechanickému poškození šroubovákem, dřevěnými a plastovými klíny, kleštěmi, hasákem i páčidlem. Bezpečnostní dveře se liší i odolností proti požáru.

Výběr dveří je stejně klíčový jako výběr dveřního kování. Pak už stačí vybrat jen styl a vzhled, který se vám bude líbit. Na výběr je několik typů, tvarů i různé povrchové úpravy, například ve variantě lesklého chromu či matného nerezu. Klasické dveře mají většinou jednoduše řešenou kouli na venkovní straně. Rozteč většiny modelů je 72, 90, případně i 92 mm. Aby bezpečnostní kování maximálně chránilo objektm, je vhodné vybrat kliku s překrytím vložky, které chrání cylindrickou vložku a zabraňuje jejímu odvrtání. Právě odvrtání cylindrické vložky je jedním z nejčastějších způsobů proniknutí do objektu. Lupiči jsou ale velmi vynalézaví a je zbytečné líkat je k nezvané návštěvě tím, že jim vniknutí do objektu nedí téměř žádnou práci.

Pokud hledáte kvalitní bezpečnostní dveře za rozumnou cenu, doporučujeme bezpečnostní dveře SHERLOCK, které již chrání před zloději již více než 170 tisíc objektů. Jejich kvalita je dána především pevnou konstrukcí dveří. Pokud potřebujete atypické řešení na míru stavebnímu otvoru, oslovte firmu Lock Service. Kromě certifikovaných dveří nabízí i trezorové schránky a trezory či  uzamykání oken.

Bezpečnost lze zvýšit i pomocí elektronických a elektromechanických komponentů. I méně komplexní řešení v podobě mechanického zabezpečení jako jsou bezpečnostní závory či řetízky má samozřejmě smysl.

Více informací najdete na http://cz.lock.sk.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*