Kvalitní garážová vrata s designem podle vašeho přání.

vrata DoorHan

vrata DoorHanPři stavbě a zařizování rodinného domu je potřeba myslet na spoustu věcí. Se stavbou garáže je potřeba počítat již od prvních plánů. I vhodná garážová vrata by se měla vybírat před dokončením stavby. Pokud je garáž součástí rodinného domu, jsou na její vlastnosti kladeny vyšší nároky, než pokud garáž stojí samostatně a přímo nesousedí s obývaným prostorem. V dnešní době jsou kladeny vysoké nároky na funkčnost garáže, především její tepelně a zvukově izolační vlastnosti. Připlatit si za kvalitu se v případě garážových vrat vyplatí.

Garážová vrata DoorHan se vyrábějí na nejmodernější lince v České republice. Díky tomu můžete využít dobrý zákaznický servis, záruční i pozáruční. Ušetříte i prostředky za dopravu a můžete využít odborného poradenství při výběru optimálního modelu pro vaši garáž. Pokud váš pozemek těsně sousedí s jiným a máte omezené možnosti otvírání vrat do stran, je pro vaši garáž optimální zvolit vrata s horním výsunem. Tento typ vrat spolu s automatickým ovládáním maximalizuje užitný prostor garáže, dobře vypadá a snadno se obsluhuje. V případě překážky v trase se vrata automaticky zastaví.

Předností vrat DoorHan je nejenom vysoká kvalita a rozumná cena, ale i jejich dlouhá životnost a v neposlední řadě volitelný vzhled. Sekční garážová vrata DoorHan jsou tvořena několika vrstvami. Mezi sendvičovými panely  vyrobenými z ocelových plechů se nachází silná tepelně izolační vrstva z polyuretanové pěny.  Pokud sháníte garážová vrata do nestandardních stavebních otvorů, můžete si nechat vyrobit garážová vrata na míru, při zachování jejich přijatelné ceny.

Moderní vrata by měla ladit s objektem i jeho okolím. Záleží na vašem vkusu, zda dáte přednost  reliéfnímu či hladkému povrchu v některé z osmi základních barev ze vzorníku nebo zvolíte povrch v jednom z šesti dekorů dřeva. PVC|folie v imitující dřevo je odolná změnám teplot i slunečnímu záření. Zvolit můžete velikost vrat, způsob otvírání i manuální či elektrické ovládání vrat.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*