Opravdu netradiční dárky pro muže.

adrenalinový dárek

adrenalinový dárekAdrenalinové dárky to je víc než bungee dumping nebo zorbing. Netradiční dárky nabízejí mnohem více možností. Díky Army dnu se můžete na chvíli vrátit do událostí druhé světové války do doby kdy generál Patton se třetí armádou osvobodil Západní Čechy. Seznamte se naší historií zábavným a netradičním způsobem, ve voze americké armády. Pro fandy bojové techniky je připravený Action day. Můžete si na vlastní kůži vyzkoušet jak se jezdí v obrněných transportérech BVP 1 a 0T 64. Pokud máte rádi netradiční dopravní prostředky, pravděpodobně vás nadchne vznášedlo. Řízení je překvapivě jednoduché, a ten pocit z jízdy bez brzd určitě stojí za to.

Dalším netradičním dopravním prostředkem se svezete pokud se rozhodnete vyzkoušet snowtubing. Jedná se o jízdu na speciálním nafukovacím člunu ve sněhovém korytu. Něco jako bobování pro dospělé, jen mnohem mnohem rychlejší. Tento i jiné zážitky si můžete lépe užít a sdílet s několika kamarády nebo členy rodiny. Adrenalinové dárky pro muže zahrnují aktivity na zemi, ve vzduchu i ve vodě.

L39Pokud máte raději vzdušný živel než vodu a zemi, zkuste seskok padákem, pohodový let balónem nebo letadlem. Pokud je to pro vás příliš nízká dávka adrenalinu můžete zkusit něco naprosto výjimečného, co se povede jen několika vyvoleným. Let ve stíhacím letounu L 39 vám umožní vidět svět v rychlosti kolem 750 km/h. Před letem je nutné absolvovat  krátkou zdravotní prohlídku přímo na letišti. Užijte si velké přetížení při letu vysokou rychlostí a  vysokorychlostní akrobacii. Variantou tohoto dárku je simulátor volného pádu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*