Plazmalifting – bezpečné omlazení vám zajistí vlastní krev

Ochablou pleť a unavený výraz odstraní ambulantní zákrok, kterému se lidově říká upíří lifting. Tento plazmalifting používá k omlazení pokožky a vypnutí jemných vrásek vaši krev, z níž se odstředí plazma. Její antiagingové složení dokáže vyburcovat buňky, aby vyrobily více kolagenu a kyseliny hyaluronové, než je v pokročilejším věku běžné. Přitom nehrozí téměř žádná rizika, která mohou provázet aplikaci cizorodých látek. Vaši plazmu tělo zná a nemá důvod ji odmítat. Také proto se tato jantarová tekutina kromě zkrášlení využívá k léčbě vážných chorob. Zjistěte, jak plazmalifting funguje.

Výhody plazmaliftingu oproti jiným rejuvenačním metodám

Krevní plazma je tvořena především vodou, kde jsou rozpuštěné vitamíny, růstové faktory, hormony, minerály a enzymy. Díky všem těmto látkám působí jako elixír mládí na lidské tkáně, když se do nich vpíchne. Svým složením povzbudí stárnoucí buňky k větší činnosti, což je na povrchu vidět jako, když nám ubyde hezkých pár let věku.

Kůže na obličeji, na krku, v oblasti dekoltu a případně i na hřbetech rukou se díky plazmaliftingu napne. Tím zmizí drobné vrásky a ty hluboké se výrazně zjemní. Také se vyretušují různé prohlubně, třeba jizvičky a strie. Plazmalifting nebo též plazmaterapie léčí i zánětlivé akné a zabraňuje ztrátě vlasů, kdy naopak dochází k jejich obnově a prevenci šedivění.

Ve srovnání s jinými způsoby, jak oddálit stárnutí kůže, je plazmalifting neinvazivní. Zpravidla na něj stačí půlhodinka, kdy se pouze v lokálním znecitlivění vpíchne do konkrétních lokalit čerstvě odebraná plazma. Efekt plazmaliftingu je přitom značně trvanlivý. Buňky produkují více kolagenových vláken celý další rok, aniž by se do těla musely vpravovat umělé dermální výplně.

Průběh plazmaliftingu

V den zákroku si lékař nejprve vyznačí speciálním markerem místa, kam bude aplikovat vaši plazmu. Poté natře zvolené části anestetikem a nechá ho působit. Mezitím vám odebere trochu krve, jak jste zvyklí při běžném vyšetření u obvodního lékaře. Tu ve zkumavce vloží do centrifugy, kde se z ní odstředí plazma a plazmalifting může začít. Ke slovu přijde injekce s tenkou jehličkou, kterou vám specialista napíchá látku bohatou na růstové faktory do ochablých tělesných partií. To je vše a vy odcházíte domů.

Co je doporučeno po plazmaliftingu

Plazmalifting je velmi dobře snášen, protože látky tělu vlastní nevyvolávají alergické reakce. Dokonce ani přecitlivělí jedinci většinou nemají komplikace. V jejich případě je však dobré nepodléhat panice, pokud se objeví malé otoky a začervenání ošetřených partií. Do pár hodin od zákroku se vše normalizuje, ale člověk by se neměl pár dní přepínat. Tím dá organismu čas na regeneraci. Stejně jako u ostatních zkrášlovacích metod je ideální naplánovat si plazmalifting mimo letní období. Pak odpadá nutnost skrývat se před ostrými slunečními paprsky a mazání krémy se silnými ochrannými faktory.

Výsledek plazmaliftingu je okamžitý, nicméně maximálního efektu je dosaženo během měsíce. Buňky totiž regenerují postupně. A tak se můžete těšit, jak se každý den probudíte o trošku mladistvější. Veškeré projevy stárnutí vráskami počínaje a pigmentacemi konče se postupně zmírní a některé zmizí. Ideální je opakovat plazmaliftingovou proceduru třikrát vždy po 4 týdnech. Pak vám s jistotou vydrží celý další rok a někomu i déle. Záleží na konkrétních vlastnostech těla.

Pokud chcete docílit maximální regenerace, konzultujte odborníky. Plazmalifting se dá spojit s dalšími metodami. Máte-li již velmi hluboké vrásky, například kolem rtů, mohu se přídatně vyplnit kyselinou hyaluronovou. Smysluplný bývá též mix plazmaliftingu s mikrojehličkovou radiofrekvencí, každopádně si ale vždy nechte doporučit rejuvenaci na míru. Co prospěje vám, nemusí fungovat vaší kamarádce, pokud má nějaké zdravotní komplikace. Držíme vám palce, až budete vybírat to správné pracoviště, kde vás omladí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*