Funkční a designové zastínění interiéru

rolety

roletyPokud rekonstruujete obytné nebo komerční prostory, měli byste myslet komplexně. Výsledkem rekonstrukce by mělo být i zvýšení komfortu užívání interiéru. Zvláště pokud bydlíte poblíž rušné silnice, zamyslete se nad instalací předokenních rolet, jejichž stahovací mechanismus může být schován ve výklenku fasády nebo namontován na fasádu či přímo na okna. 

Plusy použití předokenních rolet

Venkovní rolety jsou oblíbené díky velice účinnému zastínění, šetření energií na vytápění, ale i omezení hluku, který proniká do pokoje a zajištění soukromí. V neposlední řadě hovoří pro předokenní rolety jejich vzhled, který může odpovídat konkrétnímu stylu stavby. Zdá se, že předokenní rolety klasické žaluzie překonávají v mnoha ohledech. Jejich ovládání je komfortní a snadné.

Nenechte se rušit hlukem z rušné ulice při spánku, práci ani sledování televize. Předokenní rolety mohou také plnit bezpečnostní funkci a sloužit jako ochrana před vniknutím zlodějů. Rolety chrání sklo před úmyslným i nechtěným poškozením.

Rolety MiniRol

Profesionálové z firmy MiniRol vám pomohou s výběrem optimální varianty jednoduchých předokenních rolet či sofistikovaných rolet s motorovým pohonem a vyspělými možnostmi ovládání. Zajistí  potřebný záruční a pozáruční servis i odbornou pomoc při realizaci projektu. Použity jsou pouze kvalitní materiály a důraz je kladen i na kvalitu zpracování. Kvalitní předokenní rolety vám budou dlouho a bez problémů sloužit.