Kouzlo bydlení v historickém objektu

Bella Vitta

Bydlení je tématem, které zajímá snad každého, proto jsou témata týkající se bydlení, tak častá na našem webovém portálu. Bydlet hezky a komfortně je totiž v Česku jednou z hlavních priorit.

Každému vyhovuje něco jiného, ale je výhodné bydlet v lokalitě, která není příliš daleko od vašeho zaměstnání a služeb, které často využíváte. Klid z bydlení „na konci světa“ je pak vykoupen mnoha najetými kilometry a časem stráveným v dopravních prostředcích. Problém s dojížděním je aktuální na malých městech i ve velkoměstech, kde je doprava opravdu hustá.

Bella VitaI v hlavním městě lze sehnat bydlení, které splňuje náročné podmínky kladené některými zákazníky, tedy klidnou lokalitu s dostatkem zeleně a dobrou dojezdnost do centra a v neposlední řadě dobrou občanskou vybavenost dané lokality. Dům či byt v takové lokalitě se hodí jednak pro vlastní bydlení, ale bezesporu také jako investice. Levnější byty v sídlištních zástavbách mohou ztrácet svou hodnotu, ale hodnota nadstandardních bytů a luxusních domů v atraktivních lokalitách spíše stoupá. Jedním z důvodů je i použití nejnovějších stavebních technologií a kvalitních materiálů.

I když má nízkoenergetická novostavba své nepopiratelné přednosti, mnoho lidí chce bydlet v historických centrech měst a obecně, v domech, které mají svou historii a atmosféru. V bývalých předměstských částech hlavního města najdeme poměrně dost historických usedlostí, ať už zaniklých nebo nově zrekonstruovaných, které mají svou nezaměnitelnou atmosféru.

Příkladem může být třeba komfortní bydlení v historické usedlosti, které představuje developerský projekt Bella Vita Praha. Jedná se o citlivě zrekonstruovanou viniční usedlost ze 17. Století, v Praze 6. K dispozici je 15 bytů ve velikosti od 81 do 260 m2 i komerčně využitelné nebytové prostory. Další výhodou je kompletní infrastruktura a služby, jako je profesionální správce objektu, parkování v krytých garážích či na parkovacích místech uvnitř komplexu, sauna či bazén. Ti, kteří využívají MHD, jistě ocení i nově budovanou stanici metra A – Motolská nemocnice – v blízkosti bytových domů. I cestování mimo město je rychlé a snadné díky napojení na dálnici D5, rychlostních komunikacích R6 a R7 vnějším dálniční okruh Prahy i letiště.

Více informací najdete na webu luxusníbytypraha.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*