Jistá investice do diamantů.

diamant

Pokud máte volné finance, není rozumné nechat peníze ležet pod slamníkem. Ani nechat peníze v bance na běžném účtu vám peníze nerúročí. Úroky i z vyšších částech většinou pouze pokryjí poplatky banky. Volné peníze lze zúročit mnoha způsoby. Jedním způsobem jak investovat peníze je koupě nemovitosti. V takovém případě je ale nutné si předem spočítat zda je v lokalitě kde se nemovitost nachází o bydlení zájem. A zda případné nájemné pokryje alespoň náklady na údržbu a provoz nemovitosti.

diamantPeníze můžete uložit i na spořící účet, který nabízí vyšší úroky. Bohužel v dnešní době hodnota hlavních obchodovatelných měn poměrně kolísá a to ovlivňuje i Českou Korunu. Jistým a velice bezpečným způsobem, jak investovat své peníze je nákup komodit, jejichž hodnota neustále vzroste. V dobách finanční krize mají zlato a diamanty stálou hodnotu. Stabilní hodnotu mají i zlaté a  diamantové šperky.

Za posledních zhruba deset let hodnota zlata a diamantů plynule vzrůstá. Investice do diamantů se vyplatí a zaručuje zhodnocení vložených nákladů minimálně 3 až 10 procent, v lepším případě nabízí zisk až 30 procent. I když každý diamant je tvořen ze stejného prvku – uhlíku, jejich kvalita a tedy i hodnota se velice liší. Aktuální cenu diamantu určuje jeho barva, hmotnost, čistota a v neposlední řadě typ a kvalita brusu. Všechny oficiálně nabízené investiční diamanty musí mít očíslovaný certifikát vystavený světově uznávanou gemologickou laboratoří.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*