Vybírejte kvalitní krmiva pro své čtyřnohé miláčky.

krmivo pro psy

krmivo pro psyČeská Republika patří mezi země, které přejí domácím mazlíčkům. Jsme tím výjimeční i v rámci Evropy. Mnoho lidí vlastní pejska, kočičku nebo alespoň morče, činčilu nebo nějakého hlodavce, želvu, rybičky a podobně. Lidé neváhají za své domácí miláčky utrácet nemalé obnosy. Zvířata jsou různě náročná, ale všechna potřebují kvalitní krmení, které je pro ně vhodné, vodu na pití a nějaký ten pelíšek nebo terárium, popřípadě akvárium.

Nejčastěji chovaným domácím mazlíčkem a společníkem je bezpochyby pes. Krmiva pro psy je na našem trhu velké množství druhů i značek. Vybírejte vždy vhodné krmení pro vaše zvíře. Přihlédněte k rase, velikosti věku a zdravotnímu stavu psa. Nejdražší krmivo se nutně nemusí rovnat to nejlepší, nejkvalitnější a nejvhodnější. Kvalitnější krmiva obsahují vyšší procento masa, ať již drůbežího, hovězího nebo například rybího. Ale pozor, téměř sto procentně platí, že podezřelé krmivo příliš potřebných výživných a doplňkových látek vašemu zvířeti nedodá. Většina chovatelů kvůli komfortu volí kompletní suchá krmiva. Pokud chcete za krmivo ušetřit, volte větší balení krmiva nebo zkuste nakoupit přes internet. Vyzkoušeným e-shopem jsou například nejkrmiva. Oceníte především bohatý sortiment granulí, masových konzerv, krmného masa i pamlsků pro pejsky i kočky, rychlé dodání zboží, příznivé ceny a dopravu zdarma po celé české republice pokud nakoupíte nad 2000 Kč.

Starší psi již nejsou tak aktivní a tomu je potřeba přizpůsobit jejich krmivo. Staří psi mají problém s trávením plnohodnotného na sacharidy a mikroprvky bohatého krmiva, které zbytečně zatěžuje jejich játra. Krmiva pro seniory proto zařadilo do svého sortimentu mnoho renomovaných značek výrobců psích i kočičích krmiv jako například Acana, Cibau nebo Best Choice. Dopřejte starším psům potravu bohatou na bílkoviny a nenasycené mastné kyseliny. Prodloužíte mu tím aktivní věk, zabráníte tloustnutí a problémům s kůží a srstí. Pro tyto psy bývá lepší zvolit potravu neobsahující lepek, na který mohou být alergičtí nejenom lidé, ale i psi. Naopak velmi dobře stravitelná je rýže.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*