K čemu slouží profi TV stojany?

tv stojan

tv stojan Televize a počítačové monitory se za posledních pár let rozrostly do délky, ale notně ubrali na hloubce i váze. S „placatými“ televizemi již není nutné vybírat mohutný televizní stolek, na který se televize vejde a který její váhu unese. Moderní LCD, LED a plazmové televize najdeme umístěné na stěně, často se využívají i subtilní televizní stojany, které nezaberou téměř žádné místo, často jsou vybaveny poličkami na umístění ovladačů a dalších propriet, a v některých případech jsou vybaveny i pojezdovými kolečky. Někdy je prostě fajn, dívat se na televizi z jiného úhlu, v případě potřeby si jí přisunout blíž nebo naopak oddálit nebo ji přesunout od gauče směrem ke stolu či křeslu.

Profi TV stojany

tv stojan EdbakVyšší třídu televizních stojanů najdeme v kancelářích či na konferencích a workshopech. Telekonference se staly standardem, výuka, seminář, workshop či firemní prezentace je často doprovázená video nahrávkou. Pro profesionální využití se proto využívají motorizované elektrické televizní stojany, tedy stojany s pohonem, u kterých lze automatické nastavit výšku obrazovky bez toho, abychom museli se stojanem či televizí nějak manipulovat. Sofistikovanější modely motorizovaných elektrických TV stojanů umožňují kromě nastavení výšky i nastavení sklonu obrazovky. Pro snadnou manipulaci bývají tyto stojany osazeny pojezdovými kolečky s brzdou.

Příkladem takového stojanu je například model EDBAK ETR1 s plynulým nastavením výšky televizoru mezi 1030 a 1850 mm a nastavením úhlu obrazovky od +6,5° do -12°. Ne každý stojan je vhodný pro každou televizi. Většinou není problém umístit na stojan televizi s úhlopříčkou 40″ až 60″. Jednotlivé modely se liší i hmotností a nosností.

tv stojan na 2 tvExistuje i model elektrického TV stojanu určeného pro dvě televize. Model EDBAK EVCT247 je špičkově vypadající profesionální TV stojan, kam můžete vedle sebe umístit dvě tv s úhlopříčkami od 40 do 47 nebo jeden televizor s úhlopříčkou až 65. Stojan má vestavěný prostor pro uložení PC, notebooku a různého zařízení. Všechny modely profi TV stojanů vynikají stabilitou, dlouhou životností a kvalitou zpracování. Televize při manipulaci ze stojanu nevypadne, nastavení do požadované výšky je plynulé, ovládání stojanu snadné.

Kde nakoupit?

Zmiňovaný model profi TV stojanu s nastavitelným úhlem sklonu obrazovky i profesionální stojan pro dvě televize koupíte ve specializovaném internetovém obchodě Drzakyastolky.cz. Protože se v případě motorizovaných elektrických stojanů nejedná o zrovna malou investici, můžete si před samotným nákupem nechat poradit s výběrem nejvhodnějšího modelu. V sortimentu firmy ale samozřejmě najdete i klasické TV stojany a držáky, pro televize všech rozměrů. Vybrat si můžete mezi mnoha modely stojanů, lišících se materiálem, barvou i zpracováním.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*