HP notebooky – notebooky cenově dostupné pro každého

mini ntb

Lidé si nejčastěji pořizují notebooky pro jejich mobilitu a snadné přenášení. Přeci jen je mnohem jednodušší převézt notebook, který se vejde do každé tašky přes rameno, či batohu, než klasický stolní počítač s monitorem, klávesnicí, reproduktory a dalším příslušenstvím. Notebooky jsou oblíbeny studenty, i podnikateli. Práce na počítači dnes už patří k naprosto běžným dennodenním pracím. Vlastnit notebook už dávno není v dnešních vyspělých zemích privilegiem, ale pomalu běžným životním standardem.

mini ntbPro každého se hodí jiný typ notebooku. Nejideálnější je vybírat si notebook podle zaměření vaší práce a vašich potřeb. Pak také i podle toho, kam ho třeba chcete přepravovat a tak dále. Od vašich potřeb se pak odvíjejí specifické vlastnosti notebooku. Od velikosti úhlopříčky, výkonnost až po speciální funkce.

Je také třeba dobré předem si zjistit, zda budou na počítači, který si chcete pořídit, správně fungovat pro vás potřebné programy. I když dnes už to není zdaleka takovým problémem, jako to bývalo dříve. Na moderních počítačích, které jsou dnes běžně k dostání, spustíte téměř jakýkoliv program.

Pokud chcete kvalitní notebook, který pracuje ve skvělém tempu, má ty nejmodernější a nejkvalitnější funkce, dobré rozlišení monitoru a dlouhou výdrž baterie, ale přesto je jeho cena ucházející a únosná pro téměř každého a třeba i studenty. Porozhlédněte se v řadě notebooky HP. Jsou mezi lidmi velice oblíbené právě proto, že jsou cenově dostupné a fungují na výborné úrovni. Samozřejmě prvotřídní, neokoukaný a odolný design je u nich tou poslední třešinkou na dortu.

Za celou značku HP bychom mohli uvést dva zářné příklady. Jedním z nich je levnější typ notebooku HP Compaq, který je vhodný například pro manažery, nebo studenty. Notebook pracuje s procesorem Intel® Core™2 Duo. V počítači najdete originální operační systém Windows 7. Disponuje operační pamětí 2048 MB. Na pevný disk můžete uložit data velikosti až 160 GB. Notebook seženete s DPH za 6700 Kč.

Druhým zástupcem je notebook HP Pavilion, který je už o něco málo dražší (k dostání za 10 680 Kč s DPH), ale zato toho o to víc umí. Tento počítač pracuje s procesorem Intel Core i5. Jeho operační paměť je jednou tak velká, než u prvního favorita a paměť pevného disku činí až 500 GB – 1TB. Mimo jiné také disponuje špičkovou grafickou kartou, kterou ocení zejména milovníci perfektního obrazu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*