Garážová vrata zaručené kvality

garážová vrata Lomax

Čeho si na rodinném domku všimnete první? Barvy fasády, tvaru střechy nebo garáže? Všechny zmiňované věci spoluutváří celkový dojem z nemovitosti. A protože pořízení vozu není žádnou levnou záležitostí, má většina novostaveb i alespoň jedno garážové stání. Garáž nebo její část lze využít i k uskladnění sekačky a dalšího nářadí či jako dílnu. Většina garáží je spojena s obytnou částí domu a proto je potřeba více dbát na tepelně izolační vlastnosti garáže a vybrat vhodná garážová vrata.

Vybíráme garážová vrata

garážová vrata LomaxNároky na bydlení, potažmo na garáž jsou v současné době vysoké. Ideální je myslet na garáž již ve fázi projektu domu a garážová vrata zvolit ještě před dokončením stavby. Není pak nutné řešit omezený prostor pro otvírání ani přívod elektrické energie pro automatické otvírání.

Kromě funkčnosti a dlouhé životnosti hraje svou roli i vzhled. Není problém vybrat vrata, která ladí s domem či naopak zajímavě řešená vrata, která upoutají pozornost. Klasikou zůstávají garážová vrata  s dekorem dřeva v reliéfnímu či hladkému povrchu.

Garážová vrata Lomax

Společnost Lomax je největším českým výrobcem garážových vrat,  předokenních rolet a venkovních žaluzií s dlouhou tradicí.  Základem kvality je samozřejmě použití kvalitních materiálů a přesné zpracování výroba na CNC strojích s využitím nejmodernější techniky. Je hlídána i vysoká kvalita komponentů prověřených dodavatelů.

Můžete vybírat ze čtyř základních prolisů garážových vrat – kazeta, lamela, středový prolis a bez prolisu. Typy prolisů, imitace dřeva, různé barvy ze vzorníku a nerezové doplňky dokáže LOMAX jako jediný na trhu libovolně kombinovat. Není samozřejmě problém ani vyrobit nestandardní garážová vrata na míru, přesně podle požadavků zákazníka a prostoru, který je k dispozici.

Maximální komfort používání poskytují sekční garážová vrata s automatickým ovládáním. Na výběr jsou Stropní pohony LOMAX Exclusive nebo Marantec Comfort. Pro průmyslová vrata s velmi častám otvíráním je určen boční pohon Marantec. V případě, že s vraty nastane problém, určitá součástka se opotřebuje nebo rozbije, oceníte snadnou dostupnost náhradních dílů a rychlý servis. Nechte si zdarma vypracovat návrh a cenovou nabídku.

Více informací najdete na http://www.lomax.cz/.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*