Garážová vrata od české jedničky na trhu

sekční garážová vrata Lomax

Vrata jsou to, co dělá garáž garáží. Kvalitní garážová vrata musí být stoprocentně funkční. V dnešním článku vám pomůžeme najít přesně ta, co potřebujete.

Garážových vrat je na trhu velké množství. Vybírat můžete podle ceny typu i barvy a vzhledu vrat. Důležitým kritériem výběru by měl být i záruční a pozáruční servis. Dobře vybraná vrata by neměla celkový zhled domu. To ale neznamená, že musíte mít úplně stejná garážová vrata jako ostatní. Můžete si nechat vyrobit garážová vrata na míru, přesně  podle svých požadavků.

Jaká garážová vrata?

Pro své vlastnosti jsou nejvyhledávanější typem vrat sekční garážová vrata, skládající se z několika panelů umístěných svisle za sebou. Mezi jejich hlavní přednosti patří minimální nároky na prostor a  velmi dobré odizolování od venkovních prostor. Trochu dražším, ale elegantním řešením jsou sekční vrata s bočním výsunem, která využijete pokud je omezený prostor nad vraty. Pokud máte samostatně stojící garáž, postačí i jednoduchá rolovací garážová vrata tvořená PVC nebo hliníkovými lamelami umístěnými nad sebou, která mají horší tepelně izolační vlastnosti. Do skladů a dalších komerčních prostor se zase často používají výklopná garážová vrata, jejichž otvírání a zavírání je náročnější na prostor.

Garážová vrata Lomax

sekční garážová vrata LomaxČeská garážová vrata Lomax spojují moderní design a použití nejnovějších technologiích s více než dvacetiletou tradicí. Výsledkem jsou garážová vrata Lomax vyrobená s důrazem na kvalitu zpracování a minimální hlučnost při ovládání vrat, která  maximálně využívají místa u stropu nebo boku místnosti. Samozřejmostí je bezpečné používání vrat i nouzové ovládání vrat při výpadku proudu.

Sortiment Lomax je opravdu široký. Vybrat si můžete vzhled vrat napodobující dřevo, jeden z mnoha barevných odstínů, jeden ze čtyř typů prolisů a různé nerezové doplňky, větrací mřížky, různé tyty okének a polepů oken či nadstandardní bezpečnostní prvky. Pokud vás sortiment firmy Lomax zaujal, po nezávazné poptávce vám bude zdarma vypracován návrh garážových vrat včetně ceny.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*