Úžasná dětská hřiště

dětské hřiště

dětské hřištěNároky na dětská hřiště jsou v současnosti poměrně vysoké. Důraz je kladen na bezpečnost použitých materiálu i zpracování. Na herních prvcích nesmí být nebezpečné mezery, kde by mohly uvíznout drobné dětské prstíky ani vystouplé šrouby, které by mohly děti zranit. Je fajn, že tyto problémy nemusí řešit děti ani rodiče. Nic totiž nebaví malé děti tak, jako houpání na nejrůznějších houpačkách, klouzání na klouzačkách a hraní v dětských domečcích. Je fajn, když děti tráví hodně času hraním venku.

Protože pořízení kompletně vybaveného dětského hřiště není zrovna levnou záležitostí, málokde je ploch na hraní dostatek. Zábavných, barevných, bezpečných dětských hřišť ale naštěstí v mnoha městech přibývá. A stále více rodičů dopřává luxus v podobě dětského hřiště svým dětem. Rodiče tak mohou snadno dávat pozor na své děti a ty si hrají v bezpečí své zahrady. I na menším hřišti si děti užijí s kamarády spoustu zábavy. Navíc domácí hřiště netrpí útoky vandalů.

I v případě dětských hřišť se vyplatí připlatit si za kvalitu v podobě kvalitních, odolných materiálu s dlouhou životností a s minimálními nároky na údržbu. Nejodolnější jsou herní prvky z extra tvrdého tropického dřeva, které není náchylné na poškození vodou ani mechanickým namáháním. Právě taková jsou dětská hřiště Flora Servis, kombinující kvalitní dřevo, pevnostní laminát a UV stabilní plasty.

Na městská hřiště pro malé, ale především starší děti školního věku se často používá i kov v kombinaci s odolnými plasty. Hřiště je pak odolnější vůči vandalismu i povětrnostním podmínkám. Flora servis zajišťuje návrh dětského hřiště podle požadavků zákazníka, případné  terénní úpravy a  zemní práce, odbornou instalaci jednotlivých herních prvků i osázení části dětského hřiště zelení a úpravu přístupových cestiček.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*