Dopravníkové systémy nejenom pro výrobní závody.

ocelová konstrukce

ocelová konstrukcePro každý výrobní závod, a nejen pro něj jsou důležité dopravníky a nosné ocelové konstrukce, které slouží k transportu téměř jakéhokoliv materiálu, dílů a zboží, od sypkých materiálů po kusové spotřební zboží.

Dopravníky nejrůznějších typů a podpůrné ocelové konstrukce naleznou své využití  nejen ve výrobních provozech, ale i v elektrárnách, dolech, na stavbách, v potravinářském průmyslu a podobně. Jako montážních pásů ve výrobě se pro pohyb sypkých, polotekutých materiálů i kusového zboží na krátké vzdálenosti používají nejčastěji pásové dopravníky. Používají se nejenom  pásové dopravníky přímé, vyrábějí se i pásové oblouky nebo pásové spirály.

V montážních halách se používají výrobní a kompletační linky nejrůznějších parametrů. Většinou nechybí ani dopravníkové linky a kontrolní a testovací linky nebo části linek. Pro expedici zboží slouží balící, paletizační a expediční linky. Výrobu všech těchto dopravníkových systémů zajišťuje společnost TMT, s dvacetiletou tradicí působení na českém trhu. V sortimentu nechybí nejrůznější ocelové konstrukce. Firma zajišťuje vše potřebné od návrhu konkrétního systému po jeho montáž a následný servis dopravníkových systémů.

Pro instalaci a provoz řady dopravních systémů jsou nutné nosné systémy. Jedná se o podpěrné či závěsné nosné ocelové konstrukce, ocelové příhradové mosty, věže, pracovní a montážní plošiny, podchůzné lávky, ale i přístupová schodiště a žebříky, případně zastřešení a opláštění nejrůznějších technologických konstrukcí. Doplňkové ocelové konstrukce lze nechat navrhnout a vyrobit přesně podle specifických požadavků každého zákazníka.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*