Velkoformátové obklady a dlažba

bigtile obklady

bigtile obkladyVybrat vhodnou podlahovou krytinu ať už domů nebo do firemních prostor není žádná legrace. Také už se přestáváte orientovat v nabídce plovoucích podlah? My jsme pro klasiku, kterou je bezesporu dlažba.

Díky novým technologiím dokonce máte na výběr z nespočtu formátů dlažky a obkladů od klasických až po miniaturní mozaiky a maxi velkoformátové dlaždice. Pro větší prostory jsou bezesporu výhodné velké formáty obkladaček. Ty jsou k dostání s rozměry hrany 60 cm až 3m! Velké formáty obkladových prvků se hodí téměř do jakéhokoliv interiéru.

Hlavní výhody kvalitních obkladů dlažby

I u velkoformátového obkladu jsou samozřejmostí rektifikované hrany. Rektifikované znamená zabroušené s přesností na setiny milimetru, což oceníte zejména při pokládce dlažby nebo lepení obkladů. Díky přesnosti dlaždic je možné udělat spáry o síle pouhé 2 až 3 milimetry. Díky mini spárám docílíte jednolitého dojmu.

Další výhoda kvalitních dlaždic tkví v tom, že je střep dokonale spečený a díky tomu má dlažba neporézní a nenasákavý povrch. Takové provedení zaručuje velmi snadnou údržbu, což oceníte zejména u velmi namáhaných ploch.

Samozřejmostí je i mrazuvzdornost. Tato vlastnost je velmi žádaná zejména u exteriérových povrchů.

Dále máte možnost výběru plně probarveného střepu a na výběr máte i ze dvou povrchových úprav dlažby, která může být s glazurou nebo bez ní.

2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*