Dekorace do dětského pokojíku i obývacího pokoje.

samolepky

samolepkyKaždý chce bydlet v útulném a příjemném prostředí. I pokud zrovna nemáte výtvarný talent můžete si ozvláštnit jednobarevné stěny v kterékoliv místnosti interiéru.

Na stránkách lepime.cz si snadno vyberete samolepky na zeď, které doplní a ozvláštní každý interiér. Můžete si vybrat z velkého množství dekorů lišících se velikostí i barevností.Vzory a dekory jsou tříděné do kategorií jako jsou zvířata, sport, abstraktní a podobně. Samolepící dekorace jsou dobrým tipem na hezký a užitečný vánoční dárek nejenom pro děti.

Jednoduchý jednobarevný motiv s čistými liniemi zvýrazní bílou i jinak barevnou stěnu. Stejně jako u jiných dekorací platí pravidlo všeho s mírou. Volte dekorace s rozumem, na jednu maximálně dvě stěny v místnosti. Při lepení dekorací se nemusíte omezovat pouze na stěny, samolepící dekorace jako je například efektní mapa světa můžete nalepit i na skříně a jiný nábytek. Jako dominantní motiv můžete zvolit i obrázek z několika kontrastních barev. Vybírat můžete z klasických motivů inspirovaných reálným životem a přírodou i moderních a abstraktních vzorů vhodných do moderních interiérů.

Nálepky na stěnu jsou velice oblíbené do dětských pokojíků. Velmi oblíbené jsou nálepky exotických zvířat. Možní vaše děti zaujme třeba ležící tygr. Z širokého sortimentu samolepek si vyberete vhodné dekorace pro kluky i holky, menší i větší děti. Pokud má vaše dítě rádo zvířata, není nic jednoduššího než s jeho pomocí vybrat samolepky a vyzdobit pokojíček. Nechybí motivy pro malé fandy dopravních prostředků nebo třeba mimozemšťanů. Dětské motivy nepostrádají vtip a dobrý nápad. Pokud preferujete neutrální motiv, který může pokojík zdobit dlouhou dobu, bez toho aby dítě omrzel, můžete vybírat z geometrických tvarů a jednoduchých vzorů, které lze různě kombinovat.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*