Interiérové dveře s unikátním vzhledem a mimořádnou funkčností

braga

Moderní design interiéru vyžaduje soulad všech jeho prvků, od stěn a podlah přes nábytek až po drobné doplňky. Nedílnou součástí celkového dojmu, jaký na nás místnost zanechá, jsou i interiérové dveře. Dalo by se říct, že dokonce hrají stěžejní roli – jsou totiž jedním z nejvýraznějších prvků zařízení interiéru. Je nasnadě, že jejich výběr nelze podcenit.

bragaI když se při výběru interiérových dveří omezíte pouze na nejklasičtější a nejoblíbenější materiál – dřevo, stále budete moci volit z dlouhé řady modelů nejrůznějších stylů. Díky tomu se vám jistě podaří dveře sladit jak s moderním, tak rustikálním či vyloženě extravagantním typem interiéru a doladit finální vzhled místnosti nejen vhodnou barvou a stylem, ale také povrchovou úpravou, dekorem, prosklením či kováním dveří. Krom estetických možností se samozřejmě vyplatí soustředit také na ty funkční. Vedle vzhledu by nám při výběru mělo záležet především na kvalitním zpracování výrobků, jeho životnosti i ceně. Ve všech těchto ohledech na našem trhu vedou interiérové dveře Vasco Door.

Kostru dveří tvoří dobře zpracovaný rám, který je vyroben z masivu v kombinaci s deskou MDF. Výsledkem je nejpevnější kostra dveří svého druhu, jakou si u nás můžete pořídit, a dveře, které jen tak někdo neprokopne. Potěší také řešení hran, které jsou zaoblené, a tím i odolné vůči odštípnutí a bezpečné. Dveře i obložkové zárubně Vasco Door jsou vyráběny unikátní německou technologií, která umožňuje potažení dveří způsobem, při němž nevznikají žádné lepené spoje. Povrch dveří je tak nádherně hladký, což s sebou nese hned dvě výhody – vizuální atraktivnost a snadnou údržbu. Vyberete-li si model, v němž jsou skleněné průhledy, potěší vás také použití tvrzeného skla ESG, v broušené nebo mléčné variantě. Bonusem je pak možnost vybavit dveře skrytým systémem ventilace, který nijak nenaruší jejich vzhled.

Pokud jste se již rozhodli pro dveře Vasco Doors, zbývá již jen zvolit si jeden ze dvou základních typů. Prvním jsou mimořádně odolné dveře s rámem z masivního dřeva v kombinaci s MDF materiálem, který je potažený CPL laminátem, druhým pak dveře se standardní odolností s rámem z MDF materiálu, který je potažený dekorativní fólií. Pro domácí použití nebo do kanceláří zcela postačí druhá varianta, po extra odolnosti sáhněte tehdy, chcete-li vybavit interiérovými dveřmi veřejné budovy jako nemocnice, školy nebo hotely. Oba typy dveří lze dále pořídit v několika variantách – jednokřídlé nebo dvoukřídlé otočné a jednokřídlé nebo dvoukřídlé posuvné. Posuvné interiérové dveře pro vás budou ideálním řešením zvláště tehdy, potřebujete-li ušetřit místo. Není totiž třeba nechávat před nimi volný prostor pro otvírání. Všechny tyto typy můžete prozkoumat i zakoupit na stránkách specialisty v oblasti dveří, společnosti Grimax.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*