Zakázkové truhlářství

eltro

Pokud potřebujete kompletní servis v oblasti nábytkového a stavebního truhlářstvím obraťte se na zkušené profesionály.

eltroNábytkové a stavební truhlářství na zakázku nabízí vysoce kvalitní truhlářské výrobky z laminovaných desek bez povrchové úpravy i výrobky z přírodních materiálů (dýha, masiv) s povrchovou úpravou. Využijte komplexní servis při výrobě nábytku na zakázku od jednoduchého příslušenství až po složité a výrobně náročné projekty pro firmy, kanceláře, provozy a podobně.
Přímá spolupráce s dodavateli a firmami umožňuje dodání zakázek na klíč v krátkých lhůtách a za příznivé ceny. Firma Eltro-Šťastný se specializuje na výrobu všech druhů oken, včetně dřevěných euro oken. Podle vašich požadavků lze vyrobit schodiště, atypické dveře, kuchyňské linky. Sortiment zahrnuje i akustické výplně a podhledy, stavební truhlářství a prodej truhlářského materiálu.

Součástí moderně vybavené truhlárny je vlastní lakovna, suška dřeva a obráběcí CNC centrum. Lze zajistit veškeré elektromontážní a elektroinstalační práce na zařízeních nízkého napětí do 1000 V jako například domovní, bytové a průmyslové instalace od přípojky, včetně kompletních výkopových prací, vyzdění pilířků, položení kabelů, až po kompletaci zásuvek, vypínačů a svítidel.

Více informací se dozvíte na www.stastny-eltro.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*