Pásové pily a pilové pásy

pasova pila

pasova pilaPásové pily jsou nepostradatelným pomocníkem při řezání především kovových materiálů. Pásové pily mají tak úzké ostří, že si ho můžete představit jako pás. Ostří je ale z velmi odolných materiálů, takže odolá i nejtvrdším podmínkám. Pilové pásy na kov jsou mechanicky odolné díky speciálním technologiím.

Kde ale nakupovat takové stroje a neprohloupit? Určitě zkuste společnost KARAS pily s.r.o., která na našem trhu působí déle než 10 let. Společnost se specializuje na prodej a servis pil a pilových pásů značek Pilous, Bomar a Pegas Gonda.

Servis bereme jako velmi důležité plus takže stejně jako poradenství pro kupujícího. Nechte na odbornících, jaká pásová pila je vhodná právě pro váš projekt. Společnost totiž nabízí bezplatné poradenství, takže neváhejte využít této nevídané služby.

Velmi nás zaujal i rozsáhlý moderní sklad, který umožňuje dodávku zboží v rekordních časech. Krom pásových pil  pilových pásů naleznete v sortimentu samozřejmě i pásové brusky. Více informací se dozvíte na webu pasove-pily.eu. Všechno zboží je přehledně řazeno do kategorií. Web je jednoduchý a lze se v něm snadno orientovat. Vybírat můžete i z výprodejového a akčního zboží a ušetřit tak nemalé částky. Samozřejmostí je i porovnání zboží a novinky.

1 Trackback / Pingback

  1. Výkonné pásové pily

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*