Sestavte si dětské hřiště podle svých představ

dětské hřiště

dětské hřištěPokud byste rádi svým dětem pořídili hřiště na hraní a dovádění, nemusíte se spokojit s hotovými sestavami, často nevalné kvality. Další možností je nechat si vyrobit hřiště na míru od specializované firmy. Takové hřiště je ale velkou finanční investicí. Existuje i třetí možnost. Jedná se dětské herní sestavy Jungle Gym, které lze využít při zařizování městského hřiště stejně tak jako pro vaší zahradu či dvůr. Je jen na vás, jaké prvky bude dětské hřiště obsahovat. V nabídce je mnoho typů  herních prvků, které se dají vzájemně kombinovat. Základem každého hřiště bývá skluzavka, houpačka, hrazda a pískoviště.

Dopřejte dětem bezstarostné dovádění, ale především bezpečné a zdravé hraní.  Tato stavebnicová hřiště od holanského výrobce nadchnou každé dítě. Lze samozřejmě dokupovat jednotlivé prvky a hřiště se tak může časem rozrůst například o opičí dráhu nebo lano, žebříky a stěnu na šplhání a lezení. Všechny prvky jsou kompatibilní. Sestavy obsahují veškerý potřebný materiál včetně vrtáky, šroubovacích bitů a jiného spojovacího materiálu a úchytů. Není potřeba nic dokupovat nebo přidávat.

Největší výhodou sestav  je, že si můžete zvolit designu dětského hřiště sami, podle svého vkusu, s ohledem na stáří dětí. V neposlední řadě oceníte jednoduchost montáže jednotlivých prvků. Aby se zaručila maximální bezpečnost při hraní, je na výrobu stavebních prvků hřiště použito opracované jehličnaté dřevo, se sraženými nebo zaoblenými hranami, horní ráhno skluzavek je vyrobeno z kvalitního dřeva. Spolu s materiálem pro dětské hřiště obdržíte přehledný návod. Pokud si na montáž sami netroufnete, lze ji objednat.

Ani v dnešní době nemusejí být všechny výrobky určené pro děti původem z Číny. Jungle Gym je renomovaným evropským výrobcem dřevěných hřišť systému Do-It-Yourselt (Udělej si sám).  Bezpečnosti hřišť je věnována maximální pozornost. Všechny výrobky splňují podmínky dané normou EN 71-1, 2 & 8 pro soukromé použití. Každá sestava obsahuje bezpečnostní komponenty, jako jsou  krytky šroubů, madla a zemní kotvy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*