Samolepící etikety pro každé zboží.

samolepící etikety

samolepící etiketyPolepit lze jakékoliv zboží z nejrůznějšího materiálu. Podle způsobu použití si můžete vybrat mezi papírovými samolepkami vhodnými třeba na kartónové krabice a papírové i plastové sáčky a jiné nekovové předměty nebo samolepkami z fólií. Samolepky lze zhotovit v požadovaném tvaru i velikosti. Samolepící etikety lze potisknout v černé barvě i barevně, povrch může být bílý, barevný, matný či lesklý. Pro výrobu samolepek s fotografií, obrázkem, logem firmy, datumem nebo jinou grafikou se používá flexotisk, případně i laserový či inkoustový tisk. Do jehličkových tiskáren se používají samolepící tabelační etikety s  postranní vodící perforací, etikety jsou na nekonečném pásu skládaných listů.

Pro nalepování popisků nebo kódů zboží se používají samolepící etikety na kotoučích s dutinkou v standardních rozměrech, případně rozměrech podle zadání. Termo etikety na kotoučích různých rozměrů se potiskují v termotiskárnách. Vytištěný motiv, kód nebo logo je velmi stálý a odolný.

Existují i předpřipravené etikety s kvalitním permanentním lepidlem, umístěné na arších. Podle potřeby můžete tisknout motiv na kulaté či obdélníkové samolepky, případně samolepky jiného tvaru. Ty jsou zvláště vhodné pro cenové etikety. Pro snadnou manipulaci se samolepkami slouží etiketovací kleště. Některé samolepky jsou naopak snímatelné a znovu použitelné.

Je výhodou pokud si spolu se samolepícími etiketami lze zakoupit i další obalovou techniku. Lze si nechat zhotovit i malé série samolepek na přání, případně samolepící etikety pro použití v domácnosti, například pro značení potravin. Dalšími speciálními samolepkami jsou samolepící etikety na CD nosiče. Potištěná CD dobře vypadají a na první pohled poznáte obsah cédéčka.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*