Šéf na grilu se vrací.

grily Weber

grily WeberKdo by neznal Zdeňka Pohlreicha. Tento svérázný šéfkuchař vtrhl do kuchyní i na televizní obrazovku s vervou sobě vlastní. Pořad Šéf na grilu pravidelně sledovali nejenom skalní příznivci grilování. Šéf na grilu není kuchařským pořadem v pravém slova smyslu. Jedná se o kombinaci vaření a divácké šou.

Šéf na grilu názorně ukazuje divákům, že grilování je o něčem víc, než o opečené klobáse či plátku masa. Komplexní pohled na grilování nabízí pro každého něco a často boří mýty, nejenom ty o grilování. Třeba ten, že hamburger rovná se nezdravé jídlo nevalné chuti. Naučte se nejenom správně grilovat ryby, ale také vybrat tu správnou čerstvou rybu, ať už plavala v Českém rybníku či v norských fjordech.

Obliba pořadu vzrůstala, a tak se logicky můžeme těšit na jeho další řadu, ve které samozřejmě nebude chybět známý šéfkuchař s prořízlým jazykem ani jeho milí, známí i méně známí hosté. A grilovat se samozřejmě zase bude masíčko, zelenina i ovoce.

Grilování vždy bylo oblíbenou kratochvílí mnoha Čechů. I když má špekáček opečený na ohníčku něco do sebe, grilovaná krkovice i grilovaná paprička, cuketa i lilek jsou prostě jiná liga. Teď můžeme grilovací sezónu dělit na dobu před Zdeňkem a po Zdeňkovi. Díky pořadu Šéf na grilu přišlo na chuť grilovaným pokrmům i mnoho lidí, kteří si dříve z nějakého důvodu mysleli, že by grilované speciality nezvládli připravit.

Samozřejmě, že kvalitní gril, je stejně tak důležitý jako výběr kvalitních potravin. Grily Weber jsou kvalitní zahradní grily jednoduchého, ale výrazného designu. Grilování vás prostě musí chytit a bavit. Vaše okolí vaše kulinářské dobroty určitě ocení. A inspiraci můžete hledat třeba u sledování Šéfa na grilu. Na pořad se můžete těšit zase v pondělí ve 21.20 na stanici Prima Family.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*