Revizi elektro přenechte profesionálům

elektro revize

elektro revizeBydlení ve starém domě, který má svou neopakovatelnou atmosféru, má jistě své výhody. Třeba taková stodola předělaná na obytný prostor nebo rodinný dům po prababičce. Bydlení ve starém domě s sebou ale většinou nese nutnost kompletní rekonstrukce, která zahrnuje zateplení, novou střechu, odpady a v neposlední řadě nové elektrické rozvody. V dnešní době je standardem každého obytného interiéru poměrně velké množství elektrospotřebičů. Tomu je nutné přizpůsobit i rozvody elektrické energie. Často nestačí ani současné jističe. Při velkém zásahu do rozvodů elektrické energie, stejně tak jako při koupi nového domu či bytu, bude nutná revize elektro.

Je důležité být si jistý tím, že rozvody elektrické energie a zapojení elektro spotřebičů jsou bezpečné. Nehody se stávají a požáry vzniklé od elektrického spotřebiče bohužel nejsou ničím výjimečným. V případě požáru nebo úrazu elektrickým proudem je platný doklad o provedené revizi důležitým faktorem, který může vyloučit zavinění nehody majitelem objektu.

Na některé odborné práce je opravdu nutné zavolat profesionály. K provedení platné revize je nutná přítomnost kvalifikovaného revizního technika vlastnícího platné oprávnění. Společnost Elektros, spol. s r. o. se může pochlubit mnohaletými zkušenostmi s prováděním revizí elektrospotřebičů a elektroinstalace pro soukromé osoby, tak pro firmy. Revize elektro zahrnuje měření i fyzickou prohlídku přístrojů. Výstupem revize je pak revizní zpráva. V případě, že jsou zjištěny nějaké nedostatky, je možné po konzultaci zajistit nápravu situace.
Nedoporučuje se odkládat prohlídku elektroinstalace. Spolehlivá firma garantuje zajištění bezpečnosti všech přítomných osob a také majetku.

Konkurenční výhodou společnosti Elektros zajišťující elektro montáže a revize, je také způsobilost provádět práce na neměřených částech, tj. revize odběrných míst, úpravy odběrných míst, případně opravy a rekonstrukce stoupacího vedení. Elektros disponuje vlastním speciálním vybavením, přepravními prostředky i skladovými prostory.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*