Rekonstrukce bytového jádra

instalatérské a topenářské služby Brno

Ne každý má to štěstí a bydlí v novostavbě, u které zatím není nutné nic měnit, renovovat ani rekonstruovat. I ti, kteří bydlí ve starších bytových domech ale chtějí bydlet komfortně a podle vysokých standardů moderního bydlení. V poslední době se rekonstruuje mnoho bytových domů, takže zvenku vypadají dobře. Je tedy čas zamyslet se i nad rekonstrukcí bytů. Vždy se dá v bytě něco vylepšit tak, aby vám řešení bytu maximálně vyhovovalo.

instalatérské a topenářské služby BrnoSoučástí větší rekonstrukce bytů bývá výměna starých oken za plastová okna a rekonstrukce bytového jádra. Nejjednodušší možností je  polepit nevzhledné umakartové jádro dlaždičkami nebo speciálními deskami k tomu určenými, což zvládne i šikovný domácí kutil. Pokud jste se ale rozhodly pro větší změnu zahrnující třeba změnu dispozice koupelny, stropní podhledy a instalaci nového osvětlení, nové rozvody vody a odpady, změnu topidla, spolehněte se na služby profesionálů. Získáte tak dobrý výsledek a koupelnu podle vašich představ za zlomek času, který by trvalo renovovat koupelnu vlastními silami.

Pokud bydlíte v Brně a okolí, můžete využít služeb firmy INSEBO, s bohatými zkušenostmi a specializací na instalatérské a topenářské práce a rekonstrukce bytových jader, tedy rekonstrukce koupelen a sociálních zařízení. Změnit starou panelákovou koupelnu a WC na moderní prostory splňující vaše požadavky trvá zhruba dva týdny. Rychlostí prací a profesionalitou zaměstnanců firmy Insebo budete příjemně překvapeni. Hlavní předností je komplexnost poskytovaných služeb, od bouracích prací po instalatérské a topenářské práce od návrhu topného systému po jeho realizaci, které poskytují topenáři Brno.

Topenářské služby zahrnují nákup potřebného materiálu,  montáž nových rozvodů, regulačních ventilů a hlavic, instalaci nebo výměnu radiátorů, uzavíratelných šroubení, kotlů. Moderní topný systém může být ovládán dálkovými či pokojovými termostaty. Samozřejmostí je odzkoušení funkce systému.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*